SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Program Jana Pietrzaka i dłuższe pasmo na żywo w TV Republika

W jesiennej ramówce TV Republika znajdzie się nowy program Jana Pietrzaka “Wolne żarty” oraz podróżniczy cykl Stefana Czernieckiego. Stacja wydłużyła też godziny emisji popołudniowo-wieczornego pasma premierowego.

Program Jana Pietrzaka i dłuższe pasmo na żywo w TV Republika

W programie Jana Pietrzaka znajdą się ironicznie komentarze satyryka do wydarzeń minionego tygodnia. Magazyn “Wolne żarty. Komentarza Jana Pietrzaka” będzie nadawany w niedziele o 12.45 począwszy od 22 września br. Natomiast w październiku w ramówce TV Republika znajdzie się program podróżniczy prowadzony przez Stefana Czernieckiego (nie ma jeszcze tytułu).

Nowymi twarzami na antenie stacji są Antoni Trzmiel i Piotr Wąż, którzy obok Katarzyny Gójskej-Hejke i Joanny Lichockiej prowadzą popołudniowe i wieczorne „Wolne Głosy”. Istotną zmianą w ramówce jest wydłużenie popołudniowo-wieczornego pasma z newsami, publicystyką i magazynami tematycznymi. Zaczyna się ono o 16.00 (dotąd o 17.00), a kończy pół godziny później niż dotychczas, czyli o 23.00. Główne wydanie serwisu “Dzisiaj” bez zmian nadawane jest o 19.45.

Po wakacjach na antenę TV Republika powróciły takie cykliczne magazyny publicystyczne jak „Bronisław Wildstein przedstawia”, “Kulisy manipulacji” prowadzone przez Katarzyną Gójską-Hejkę i Piotra Lisiewicza, “Zadanie specjalne” Anity Gargas, “Business od prawa do lewa” Piotra Barełkowskiego, “Republika kultury” Redbada Klijnsty, „Literatura na trzeźwo” i “Przegląd wydarzeń kulturalnych” Mateusza Matyszkowicza, “Kontra” Piotra Zychowicza czy “Starcie cywilizacji” Tomasza Terlikowskiego. Do ramówki wraca też “Kuchnia Polska” Cezarego Gmyza - pierwszym gościem w nowej serii będzie satyryk i publicysta Ryszard Makowski. Jesienią nie będzie natomiast nowych odcinków takich cykli jak “Unia od podszewki”, “Młodzi o sobie” czy “Nowe pokolenie”.

Z wtorku na czwartek przeniesione zostało pasmo, w którym premierowo nadawane są filmy dokumentalne. Na początek nowego sezonu stacja pokaże „Nasz rozłam” w reżyserii Grzegorza Królikiewicza oraz „Myślenie magiczne” Jerzego Wojciecha Ziembickiego. Na antenie znajdą się też dokumenty zrealizowane przez oddziały IPN-u w całej Polsce. Każdego 10 dnia miesiąca TV Republika będzie transmitować mszę świętą z archikatedry warszawskiej pw. św. Jana Chrzciciela, odprawianą w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej.

TV Republika dostępna jest w Cyfrowym Polsacie oraz licznych sieciach kablowych, w tym w Toya i sieci Inea. Kanał oglądać można także w internecie. Transmisja jest dostępna zarówno na stronie internetowej stacji jak i na platformie ipla.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Program Jana Pietrzaka i dłuższe pasmo na żywo w TV Republika

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hmm
Pietrzak juz dzisiaj lecial.
20 10
odpowiedź
User
faruk
Kiedy wreszcie TV Republika pojawi się w największych sieciach kablowych ?
29 13
odpowiedź
User
Nik
Rzeczywiście same programy satyryczne...
51 18
odpowiedź
User
Rot
Byłem na występie Pietrzaka z rok temu. Jak walnął jakiegoś suchara o towarzyszu Breżniewie, to miałem ochotę wyjść.
15 18
odpowiedź
User
senes
wszystko fajnie, ogladałbym co dnia, ale moja kablówka nie daje
19 11
odpowiedź