SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Prokom z Sybase Polska

Prokom dołączy do swojej oferty rozwiązania wykorzystujące technologię Sybase

Prokom przystąpił do programu partnerskiego System Integrator (SI) firmy Sybase. Na mocy umowy partnerskiej z firmą Sybase Polska, Prokom będzie dostarczał produkty dla klientów na bazie rozwiązań wykorzystujących technologię Sybase.

- Jestem zadowolony, że do grona naszych Partnerów dołączyła tak ważna na rynku polskim firma jak Prokom Software - mówi Grzegorz Walicki, Dyrektor Generalny Sybase Polska. - Uwieńczenie dotychczasowej współpracy umową partnerską pozwoli jeszcze aktywniej poszukiwać nowych klientów i zwiększać ich satysfakcję z dostarczanych rozwiązań.

- Prokom zawsze starannie dobiera partnerów technologicznych, mając na uwadze kluczowy aspekt innowacyjności. Technologia Pylon firmy Sybase, którą w pierwszej kolejności zamierzamy włączyć do swojej oferty, zostanie wykorzystana w budowie rozwiązań dla klientów operatorów mobilnych działających w Polsce. Wytwarzaniem takich rozwiązań zajmuje się nasze Centrum Kompetencyjne Technologii Mobilnych w Krakowie - mówi Krzysztof Kardaś Członek Zarządu Prokom Software SA.

W ramach współpracy Prokom Software S.A. rozpoczął sprzedaż oprogramowania Sybase na rynku polskim, uzyskując między innymi uprawnienia do:
" udzielania licencji na produkty Sybase wraz ze świadczonymi przez Prokom Software SA usługami o wartości dodanej w projektach informatycznych u użytkowników końcowych,        
" prowadzenia promocji oprogramowania Sybase wśród nowych klientów,
" instalowania na sprzęcie klientów licencjonowanego oprogramowania,
" prowadzenia działalności marketingowej, szkoleń dla klientów i sprzedaży usług bieżącego wsparcia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Prokom z Sybase Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl