SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Promocja internetowa TP S.A.

W poniedziałek (9.12.02) ruszyła nowa promocja Pakietów Internetowych w TP S.A. W jej ramach będą oferowane trzy pakiety: Pakiet 15, 30 i 45 (oznaczający 15, 30 i 45 godzin surfowania "w ramach opłaty"). Dodatkowo nabywcy tych pakietów dostają promocyjnie odpowiednio 1,3 lub 6 godzin bonusa, zatem będą mogli surfować 16, 33 lub 51 godzin miesięcznie. W ramach pakietu nabywca otrzymuje płytkę z oprogramowaniem konfigurującym i konto pocztowe o pojemności 10 MB.

Teraz Pakiety Internetowe oferują:

- 16 godzin połączeń z Internetem miesięcznie za 35 zł* - zamiast dotychczasowych 15 godzin (Pakiet 15)
- 33 godzin połączeń z Internetem miesięcznie za 60 zł* - zamiast dotychczasowych 30 godzin (Pakiet 30)
- 51 godzin połączeń z Internetem miesięcznie za 80 zł* - zamiast dotychczasowych 45 godzin (Pakiet 45)

* do cen należy doliczyć 7% VAT

Po wykorzystaniu limitu kolejne połączenia rozliczane są według stawek właściwych dla pakietu taryfowego klienta. Dzięki nowym propozycjom dostęp do Internetu staje się jeszcze tańszy. W przypadku Pakietu 45 efektywna cena połączenia z Siecią spada do poziomu 1,56 zł za godzinę.

Wszyscy klienci korzystający z Pakietów otrzymują dodatkowo:
- płytę z aplikacją dostępową, która automatycznie konfiguruje pocztę i ułatwia korzystanie z Internetu
- konto poczty elektronicznej w domenie @xl.wp.pl o pojemności 10 MB
- dostęp do Strefy Rozrywki na www.xl.wp.pl
- całodobowe wsparcie konsultantów Cont@ct Center pod numerem 0 801 321 123

Oferta obowiązywać będzie od 9 grudnia 2002 do 9 marca 2003. Kierowana jest do osób korzystających z pakietów taryfowych Standardowego lub Aktywnego, dotyczy także użytkowników łączy cyfrowych (ISDN)z dostępem Octopus S. Aby z niej skorzystać, należy w tym okresie złożyć zamówienie i podpisać umowę na 12 miesięcy. Szczegółowe informacje dostępne są w Internecie, pod adresami www.xl.wp.pl lub www.telekomunikacja.pl oraz pod numerem Cont@ct Center 0 801 321 123 od 9 grudnia 2002 r. Pakiety Internetowe (w wersji podstawowej) są dostępne również dla pakietów taryfowych Oszczędnego i Niedrogiego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Promocja internetowa TP S.A.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl