SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Propozycja Orange dla stałych klientów

Orange zaprezentowała program dla stałych abonentów sieci Orange, którym upłynęła lub wkrótce upłynie umowa na czas określony.

W ramach programu 'Propozycja Orange', w zamian za przedłużenie umowy z PTK Centertel (w sieci Orange) na czas określony, jej użytkownik otrzyma kilka ofert zależnych od taryfy, z której zdecyduje się skorzystać.

Uczestnik programu:
- wybiera elementy oferty, dzięki czemu będzie ona dostosowana specjalnie do jego unikalnych potrzeb
- może bezpłatnie zmienić swoją dotychczasową ofertę na nową ofertę Twój Plan lub pozostać przy dotychczasowej taryfie

Skorzystać z Propozycji Orange może każdy abonent sieci Orange, który:
- posiada aktywny numer w dowolnej ofercie z rachunkiem lub mix
- jego umowa na czas określony jest zakończona lub skończy się w ciągu najbliższych 2 miesięcy
- nie ma zaległości płatniczych wobec operatora.

- Z myślą o wygodzie Klientów, Orange stworzył możliwość korzystania z programu Propozycja Orange na różne sposoby. Niezależnie od tego, czy Klient woli spacer do punktu sprzedaży, czy też ceni sobie wygodę i preferuje kontakt telefoniczny, program Propozycja Orange jest zawsze w zasięgu jego ręki - informuje rzecznik prasowy Orange.

Z programu Propozycja Orange skorzystać można w każdym punkcie sprzedaży Orange. Można tam również obejrzeć dostępne modele telefonów oraz uzyskać materiały na temat atrakcyjnych usług, które można wybrać. Dodatkowo w salonie można dokupić dodatkowe usługi na innych posiadanych przez Klienta sieci Orange numerach lub dokupić nową aktywację.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Propozycja Orange dla stałych klientów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl