SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Provident stawia na CSR. Agnieszka Krajnik i Adam Czarnecki odpowiadają za projekt

W firmie Provident został utworzony zespół ds. społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa (CSR).

Provident stawia na CSR. Agnieszka Krajnik i Adam Czarnecki odpowiadają za projekt

Głównym zadaniem zespołu ds. społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa jest przygotowywanie i realizacja założeń strategii społecznej odpowiedzialności firmy oraz zarządzanie działaniami i komunikacją z zakresu zrównoważonego rozwoju.

Komórka jest odpowiedzialna za prowadzenie i rozwijanie dotychczasowych działań realizowanych przez firmę, m.in. Akademia Rodzinnych Finansów (program edukacyjny, który uczy zarządzania domowym budżetem oraz odpowiedzialnego korzystania z usług i produktów finansowych;), Zielony Provident (projekt ekologiczny, który ma celu ograniczanie negatywnego wpływu firmy na środowisko naturalne i szerzenie świadomości ekologicznej wśród pracowników i przedstawicieli firmy) i Kultura dzielenia się wiedzą (cykl wykładów dla studentów, które prowadzą pracownicy firmy).

Zespołem kieruje Agnieszka Krajnik (koordynator ds. społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa). W jego skład wchodzi także Adam Czarnecki (specjalista ds. społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa). Oboje mają doświadczenie w zakresie realizacji programów CSR, a w Providencie pracują od 2006 r.
Informacje o działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu realizowanych przez Providenta są opublikowane na stronie www.csr-provident.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Provident stawia na CSR. Agnieszka Krajnik i Adam Czarnecki odpowiadają za projekt

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl