SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Przejście z nadawania analogowego na cyfrowe - jesteśmy na to gotowi?

Czy Polska jest przygotowana do rewolucji technologicznej, jaką jest przejście z nadawania sygnału telewizyjnego w technologii analogowej na cyfrowy? W jaki sposób powinien przebiegać ten proces cyfryzacji? Jak poradziły sobie z tą zmianą inne kraje w Europie?

Przejście z nadawania analogowego na cyfrowe - jesteśmy na to gotowi?

To tylko niektóre pytania, na które postara się odpowiedzieć Marcin Ornass-Kubacki, prezes zarządu ASTRA CEE w cyklu artykułów dla portalu Wirtualnemedia.pl poświęconych zagadnieniu cyfryzacji. Postaramy się pokazać najlepsze wzorce wprowadzania cyfryzacji sygnału telewizyjnego w krajach europejskich. Będzie mowa o Wielkiej Brytanii, Francji, Finlandii, a także o naszych bliskich sąsiadach - Czechach i Słowacji, a co na koniec? Na koniec już tylko Polska.

Zapraszamy do przeczytania pierwszego artykułu zatytułowanego “Dawno temu w Europie - czyli jak to było z tą cyfryzacją?” .

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Przejście z nadawania analogowego na cyfrowe - jesteśmy na to gotowi?

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jan sebastian bach
widać tylko jedno że zamiast cyfrowego sygnału to będzie jedynie wielka ogromna klapa bo zamiast przygotowania się do tematu to robiło się szum medialny że wszystko się uda , a nic się nie udało bo mimo wszystko czasu mieli za mało bo zamiast robić ustawę to robili tylko podstawę a o reszcie za pomnieli i dopiero nie dawno przypomnieli że za 6 miesięcy data jest ostateczna a tu wszystko w polu a czas ucieka . Bo to był czas chwalenia a roboty nadejdzie tylko nie wiadomo kiedy może w najbliżej pięciolatce się uda zrobi się cuda .
8 8
odpowiedź
User
Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl
8 8
odpowiedź