Były menedżer Wirtualnej Polski na czele sprzedaży w Iberionie. Jego zastępcą Lidia Cybulska

Przemysław Mańkowski zaczyna pracę w firmie Iberion jako chief commercial officer. Poprzednio był związany z Wirtualną Polską, a wcześniej m.in. z QuarticON i NextWebVentures. W Iberionie będzie blisko współpracował z chief sales officerem Lidią Cybulską.

Tomasz Wojtas
Tomasz Wojtas
Udostępnij artykuł:
Były menedżer Wirtualnej Polski na czele sprzedaży w Iberionie. Jego zastępcą Lidia Cybulska
Przemysław Mańkowski i Lidia Cybulska, fot. materiały prasowe Iberionu

O tym, że Przemysław Mańkowski dołącza do zespołu Iberionu, informowaliśmy już tydzień temu. Teraz firma podaje, że menedżer będzie w niej zajmował stanowisko chief commercial officera.

Mańkowski będzie odpowiadał w Iberionie za cały obszar komercyjny, m.in. sprzedaż, ofertę reklamową, relacje z klientami oraz optymalizację działań przynoszących przychody. – Obsesja na punkcie klienta i dowożenie wyników bez wymówek to nasze wartości we współpracy z partnerami. Nasz apetyt wciąż rośnie. Dlatego zrzeszamy ludzi, którzy są głodni walki o duże cele i jeszcze większe nagrody w oparciu o mierzalne rezultaty. Wierzę, że dzięki nowym wzmocnieniom będziemy wnosić jeszcze większą wartość dla współpracujących z nami firm – podkreśla Albert Wójcik, założyciel i szef firmy.

Na stanowisku chief sales officera w Iberionie pozostaje Lidia Cybulska, która dodatkowo będzie pełnić funkcję zastępcy Przemysława Mańkowskiego. – Jestem niezwykle zmotywowany do współpracy z zespołem Iberionu i z Lidią Cybulską, która przez ostatnie lata wykonała imponującą pracę, rozwijając struktury sprzedaży firmy. Wspólnie będziemy pracować nad tym, aby Iberion był najlepszym miejscem pracy dla ludzi z branży reklamowej oraz by dostarczał rynkowi najwyższą wartość – zapowiada Mańkowski.

– Doświadczenie Przemysława Mańkowskiego, jego wizja i zaangażowanie doskonale wpisują się w nasze cele rozwojowe. Łączy nas podobna energia i wspólne spojrzenie na rozwój biznesu. Będziemy intensywnie współpracować nad wzmocnieniem pionu sprzedaży, optymalizacją procesów i budowaniem jeszcze silniejszych relacji z klientami – zapowiada Lidia Cybulska.

Poprzednio Przemysław Mańkowski osiem lat pracował. Początkowo był dyrektorem sprzedaży agencyjnej i performance, zaś wiosną 2018 roku objął funkcję VP sales. Rozstał się z firmą z końcem sierpnia ub.r., zarządzanie biurem reklamy WP przejęli Ewelina Milczarek, Beata Tłuczkiewicz i Andrzej Kamiński.

Wcześniej Mańkowski pracował jako szef firm QuarticOn (w latach 2015–2017) oraz Nextweb Ventures (2013–2015). W latach 2007–2013 był zaś związany z Agorą – kolejno jako dyrektor sprzedaży oraz VP sales platformy Domiporta.pl.

Przemysław Mańkowski to kolejny menedżer w Iberionie z przeszłością w Wirtualnej Polsce. Jak informowaliśmy kilka dni temu, funkcję adTech development advisor objął w spółce Paweł Karaszewski, poprzednio związany z Wirtualną Polską przez ponad dwie dekady, ostatnio jako członek zespołu zarządzającego odpowiadał za IT. Iberionowi obecnie doradza Tomasz Machała, związany przez siedem lat z Wirtualną Polską Holding. 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

AI może dyskryminować? "Modele uczą się hakować nasz system myślenia"

AI może dyskryminować? "Modele uczą się hakować nasz system myślenia"

Blisko rekordu w "amerykańskim Lotto". Wygrał prawie 2 mld dolarów

Blisko rekordu w "amerykańskim Lotto". Wygrał prawie 2 mld dolarów

W telewizji wPolsce24 kolęda od dziennikarzy

W telewizji wPolsce24 kolęda od dziennikarzy

Laureat Pulitzera pozywa gigantów AI za naruszenie praw autorskich

Laureat Pulitzera pozywa gigantów AI za naruszenie praw autorskich

Pierwsza strategia ESG w historii PFR. Jan Domanik, CSO PFR: Inwestujemy dla przyszłych pokoleń
Materiał reklamowy

Pierwsza strategia ESG w historii PFR. Jan Domanik, CSO PFR: Inwestujemy dla przyszłych pokoleń

Od sylwestra asystent AI w mObywatelu, a w 2026 r. portfel tożsamości cyfrowej

Od sylwestra asystent AI w mObywatelu, a w 2026 r. portfel tożsamości cyfrowej