SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Przemysław Mitraszewski prezesem Związku Firm Public Relations. W zarządzie Bacińska, Życińska i Bogusz

Szef agencji Lighthouse Przemysław Mitraszewski został nowym prezes zarządu Związku Firm Public Relations. Funkcję wiceprezesów pełnić będą: Agnieszka Bacińska (Walk PR), Małgorzata Bogusz (Vision Group) oraz Katarzyna Życińska (38 Content Communication). Ponadto Małgorzata Bogusz będzie pełnić funkcję skarbnika ZFPR.

Article

W wyniku głosowania, jednogłośnie prezesem związku został Przemysław Mitraszewski, prezes zarządu Lighthouse. Funkcję wiceprezesów pełnić będą: Agnieszka Bacińska, prezeska Walk PR (wybrana na pierwszą kadencję) oraz  Małgorzata Bogusz, partner, head of public affairs w Vision Group i Katarzyna Życińska, prezeska  38 Content Communication (obie na drugą kadencję). Ponadto Małgorzata Bogusz została wybrana na kolejną kadencję w roli skarbnika ZFPR.

Dwuletnia kadencja wybranego zarządu będzie obejmowała lata 2022-2024.

Przemysław Mitraszewski nowym prezesem ZFPR

Przemysław Mitraszewski obok funkcji prezesa zarządu Lighthouse, jest również pełnomocnikiem zarządu LPP.  Od ponad 20 lat jest związany z branżą public relations. Ekspert w dziedzinie zarządzania informacją w sytuacji kryzysowej. W obszarze jego szczególnych zainteresowań leży PR korporacyjny, komunikacja firm rodzinnych dotycząca sukcesji oraz komunikacji marki firmy rodzinnej.

Przez trzy kadencje pełnił funkcję przewodniczącego Rady Związku Firm Public Relations. Od ponad 10 lat zasiada w jury konkursu Złote Spinacze. Prowadzi zajęcia z zarządzania kryzysowego na Uniwersytecie SWPS, Akademii London School of PR, a wcześniej m.in. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Politechnice Gdańskiej. Absolwent Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej.

Agnieszka Bacińska ma kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze strategicznego doradztwa wizerunkowego, zdobywane m.in w Grupie Walk, z którą związana jest od 2008 r. Z wykształcenia języko- i kulturoznawczyni. Jurorka konkursów: Cannes Lions, Lisbon Ad Festival, Young Creatives oraz Złote Spinacze. Ekspertka See&Say.‬ Członkini Rady Sektorowej Komunikacji Marketingowej oraz Rady Programowej United Nations Global Compact.

Małgorzata Bogusz ma wieloletnie doświadczenie w pracy dla firm z sektora farmaceutycznego i finansowego, jak również w doradztwie dla sektora publicznego. Koordynowała i realizowała krajowe oraz międzynarodowe kampanie public relations i public affairs, które otrzymały liczne nominacje i prestiżowe nagrody. Jest również koordynatorem projektów i współautorem publikacji naukowych z zakresu polityki senioralnej, onkologii oraz innowacji i biotechnologii.

Katarzyna Życińska posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży mediowej i marketingowej, zdobyte m.in. w Grupie Starcom MediaVest, EuroZet oraz firmie FERAX. Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu strategii PR i content marketingowych w obszarach: PR produktowy, komunikacja korporacyjna, komunikacja społeczna.

Zgodnie ze statutem ZFPR do kompetencji zarządu należy m. in.: planowanie i kierowanie bieżącą pracą Związku, reprezentowanie Związku na zewnątrz, zarządzanie majątkiem i funduszami oraz podejmowanie uchwał dotyczących członkostwa w ZFPR

Poprzedni zarząd ZFPR tworzyli: prezes Sebastian Stępak (MSL Group) i wiceprezesi Dirk Aarts (24/7Communication), Klara Banaszewska (Grayling), Małgorzata Bogusz (Vision Group) i Katarzyna Życińska (38 Content Communication).

Dołącz do dyskusji: Przemysław Mitraszewski prezesem Związku Firm Public Relations. W zarządzie Bacińska, Życińska i Bogusz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl