SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Przemysław Pohrybieniuk nowym dyrektorem zarządzającym Kulczyk Foundation

Przemysław Pohrybieniuk objął stanowisko dyrektora zarządzającego Kulczyk Foundation. Zastąpił dr Aleksandra Brodę, który pełnił tę funkcję w okresie przejściowym.

Przemysław Pohrybieniuk; fot. Business EdgeArticle

- Wzmacniam zespół fundacji - zaprosiłam do współpracy Przemka Pohrybieniuka, którego doświadczenie w świecie biznesu połączone z sukcesami w działaniach społecznych powinno dać nam nową wizję i energię do działania - komentuje Dominika Kulczyk, prezes Kulczyk Foundation. - Wierzę, że Przemek podoła tym wyzwaniom, bo jest niezwykle doświadczonym managerem, liderem z prawdziwego zdarzenia, a także - co bardzo istotne - świetnym i dobrym człowiekiem. Cieszę się, że będzie zarządzał bieżącą pracą Kulczyk Foundation. Wierzę, że dzięki niemu fundacja zrealizuje istotne programy filantropijne na świecie - dodaje.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Przemysław Pohrybieniuk na funkcji dyrektora zarządzającego Kulczyk Foundation zastąpił dr Aleksandra Brodę, który pełnił tę funkcję przejściowo przez trzy ostatnie miesiące. Do końca sierpnia br. szefem organizacji była Marta Schmude-Olczak.

Pohrybieniuk posiada ponad 25-letni staż w firmach krajowych i międzynarodowych oraz organizacjach pozarządowych, m.in. takich jak: Danone (członek zarządu), PwC, BBDO (PR), Dentons czy organizacji społecznych, takich jak Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” (prezes zarządu) i ACCA (dyrektor zarządzający na Polskę i Kraje Bałtyckie). Współtwórca programu społecznego „Podziel się posiłkiem” oraz produktu z obszaru biznesowych innowacji społecznych „Mleczny start”.

Obecnie jest także członkiem rady programowej Kongresu Ekonomii Wartości (Open Eyes Economy Summit) w Krakowie oraz członkiem rady uczelni Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Rady Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (ukończył studia magisterskie na kierunku Stosunki Międzynarodowe) oraz Szkoły Zarządzania University of Bath (Wielka Brytania - MSC).

Dołącz do dyskusji: Przemysław Pohrybieniuk nowym dyrektorem zarządzającym Kulczyk Foundation

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aaa
Opowie jak pani Dominika, pomiędzy chwilami zapomnienia na w budarach restauracyjnych a wypadami do Szwajcarii, ratuje dzieci w Afryce, za "ciężko zarobione pieniądze".
odpowiedź
User
Judyta
Myślę, że Pani Dominika zrobiła więcej w temacie pomocy, niż Ty buraku :)
odpowiedź
User
POlucjant
Najwięcej Pani Dominika zrobiła by oddając krajowi autostrady.....a nie łupiąc naszych kierowców a potem im fundować z ich zagrabionych pieniędzy mikro pomoc........
po prostu zastosować 7 przykazanie.....
odpowiedź