SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ruszył przetarg na obsługę medialną Funduszu Sprawiedliwości. Umowa na 2 lata

Ministerstwo Sprawiedliwości rozpoczęło przetarg na obsługę medialną Funduszu Sprawiedliwośc i- wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Warunkiem udziału w nim jest wpłata 50 tys. zł wadium. Z wybraną firmą resort będzie pracować dwa lata. Przeznaczy na to do 12 mln zł brutto.

Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości i prokurator generalny, fot. pk.gov.pl Article

Przetarg resortu sprawiedliwości dotyczy kompleksowej obsługi medialnej Funduszu Sprawiedliwości. W jego wyniku zostanie zawarta tzw. umowa ramowa, w ramach której Ministerstwo planuje udzielanie zamówień wykonawczych na realizację zadań związanych z obsługą działań informacyjno – edukacyjnych Funduszu Sprawiedliwości.

Będzie to m.in. opracowanie, przygotowanie i przeprowadzenie kampanii medialnych, akcji promocyjnych, akcji marketingowych, działań PR Funduszu Sprawiedliwości oraz zlecenie opracowania, przygotowania i przeprowadzenia kampanii społecznych i akcji informacyjno - edukacyjnych związanych z Funduszem Sprawiedliwości, opracowanie, druk i dystrybucja materiałów promocyjnych oraz zlecenie produkcji treści audiowizualnych, kontentu redakcyjnego i innych treści w formie pozwalającej na publikację u wybranych wydawców, dostawców treści audiowizualnych lub radiowych treści medialnych związanych z bieżącą działalnością Funduszu Sprawiedliwości.

Przetarg trwa do 2 lutego 2021 roku. Warunkiem udziału w nim jest m.in. wpłata 50 tys. zł wadium.

O wyborze zwycięzcy zdecydują: cena (waga: 50), koncepcja kreatywna prowadzonych działań (waga: 20), koncepcja strategii mediowej (waga: 20) i doświadczenie potencjału kadrowego (waga: 10).

Szczegóły postępowania można znaleźć tutaj.

Obecnie za obsługę medialną Funduszu Sprawiedliwości odpowiadają agencje: dsk, Insignia i ClickAd, które wygrały przetarg resortu w lipcu br.

Fundusz Sprawiedliwości jest państwowym funduszem, który ma służyć pomocą pokrzywdzonym i świadkom, przeciwdziałać przestępczości oraz nieść pomoc postpenitencjarną.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ruszył przetarg na obsługę medialną Funduszu Sprawiedliwości. Umowa na 2 lata

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
YKK
To teraz wałki potrzebują obsługi medialnej?
odpowiedź
User
Manul
Sigma Bis już to zleca.
odpowiedź