SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polskie Sieci Elektroenergetyczne sondują rynek przed wyborem agencji komunikacyjnej

Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) rozpoczęły proces rozeznania rynku, by docelowo nawiązać dłuższą współpracę z firmą, która będzie dla tej spółki zajmować się doradztwem komunikacyjnym. Zamierza z nią pracować maksymalnie przez rok.

Article

Polskie Sieci Elektroenergetyczne jako operator elektroenergetycznego systemu przesyłowego w Polsce, odpowiedzialny za jego rozwój, zarządza portfelem ponad 110 inwestycji sieciowych w fazie realizacji oraz kilkudziesięcioma na etapie przygotowania.

W związku z tym spółka rozpoczęła postępowanie, w którym wybierze firmę, która będzie jej doradzała i wspierała ją w zakresie komunikacji korporacyjnej i inwestycyjnej. Wsparcie dotyczy inwestycji sieciowych jak i całej działalności inwestycyjnej spółki w zakresie sieci przesyłowych i stacji elektroenergetycznych.

Pierwszym etapem jest pogłębione badanie rynku poprzez zapytanie o informację (RFI) w celu wyselekcjonowania grupy dostawców. Wybrane podmioty zostaną zaproszone do następnego etapu poprzez zapytanie ofertowe i otrzymanie możliwości opracowania finalnej propozycji.

Wybrana firma będzie pracować dla PSE od 6 do 12 miesięcy. Zajmie się m.in. bieżącym doradztwem i wsparciem komunikacyjnym w zakresie komunikacji procesu inwestycyjnego związanego z budową, modernizacją oraz eksploatacją sieci elektroenergetycznej PSE. Przygotuje też broszury informacyjne, prezentacje, materiały na strony www, itp. Będzie również odpowiedzialna za doradztwo i wsparcie w zakresie lokalnych działań CSR i działania public affairs we współpracy z lokalnymi społecznościami.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 2 czerwca.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polskie Sieci Elektroenergetyczne sondują rynek przed wyborem agencji komunikacyjnej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl