SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Psia adopcja

Agencja PR Rowland Communications, kontynuując wspieranie programów społecznych, zaprasza do uczestnictwa w akcji "Psia adopcja"

Program "PSIA ADOPCJA" powstał z inicjatywy lekarzy weterynarii, skupionych na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej  Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego, w Olsztynie, instytucji znanej na świecie ze specjalizacji weterynaryjnych oraz kierunków biologicznych.

Jego bezpośrednim celem jest stymulowanie procesu adopcji zwierząt bezdomnych, poprzez edukację i bezpośrednie dotarcie do ludzi
o otwartym sercu. Program uczy również, jak poznawać siebie poprzez pryzmat szlachetnych działań i wsparcia istot najbardziej od nas zależnych.

- Program jest w pierwszej, lecz najbardziej dynamicznej, fazie. Od jej powodzenia zależy dobro i przyszłość wielu zwierząt. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia strony http://republika.pl/psia_adopcja/ oraz przekazania informacji dalej.
Strona została stworzona przez wolontariusza - fotografika i ma tymczasowy format wizytówki. Najważniejszy jednak, jest jej cel - pomoc w znalezieniu domów dla psiaków, których los za kilka dni może się dramatycznie zmienić... - czytamy w komunikacie prasowym.

Program "PSIA ADOPCJA" to kolejny, piąty program typu "non-profit", wspierany przez Rowland Communications w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Psia adopcja

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl