SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piosenka O.S.T.R. i Fabijańskiego promuje „Psy 3. W imię zasad” (wideo)

W internecie pojawiła się piosenka „Psy 3. W imię zasad” w wykonaniu artysty hip-hopowego O.S.T.R. i aktora Sebastiana Fabijańskiego. Utwór promuje film o takim samym tytule, w którym gra Fabijański. W klipie, wyreżyserowanym przez Xawerego Żuławskiego, występuje też Bogusław Linda.

Sebastian Fabijański i Bogusław Linda w klipie „Psy 3. W imię zasad” Sebastian Fabijański i Bogusław Linda w klipie „Psy 3. W imię zasad”

- Wychowałem się na tekstach Franza Maurera. "Psy" to zdecydowanie najważniejszy polski film mojego dorastania. Bez niego mój styl i twórczość w jakimś tam stopniu byłyby pewnie inne. Cieszę się, że przy kolejnej odsłonie "Psów" mogę być już obecny nie tylko jako wierny widz - tak nową piosenkę komentuje O.S.T.R.

Sebastian Fabijański w tym utworze debiutuje jako hip-hopowiec. - To najważniejszy jak dotąd projekt w moim życiu - bo na tym bicie jestem ja. W filmach się zasłaniam rolą. Tu się odsłaniam. Jest to początek mojej drogi muzycznej. Zacząłem ją z O.S.T.R., który wraz z ekipą pomaga mi przy nagraniu mojej płyty. Jestem mu za to cholernie wdzięczny, a także za to, że mnie przygarnął i mi zaufał - mówi aktor.

Debiutancka płyta Sebastiana Fabijańskiego ma ukazać się w pierwszej połowie przyszłego roku.

 

Scenariusz teledysku przygotował Sebastian Fabijański, a reżyserią zajął się Xawery Żuławski. Singiel wydała wytwórnia Asfalt Records. Piosenka jest też dostępna na platformach streamingowych.

Premiera filmu „Psy 3. W imię zasad” 17 stycznia 2020 roku

Dwa tygodnie temu opublikowano pierwszy zwiastun filmu „Psy 3. W imię zasad”. Produkcja będzie opowiadała o tym, jak Franz Maurer (w tej roli Bogusław Linda) wychodzi z więzienia i odnajduje się w nowej rzeczywistości, m.in. u boku Waldemara Morawca (gra go Cezary Pazura). - Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego" - zapowiedziano w notce promującej film.

W filmie pojawią się też bohaterzy, których nie było w dwóch pierwszych częściach, w tych rolach wystąpią m.in. Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański i Jan Frycz. W zwiastunie słychać motyw muzyczny autorstwa Michała Lorenca znany z pierwszych części „Psów”.

 

Film na podstawie własnego scenariusza wyreżyserował Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki, za montaż odpowiada Jarosław Kamiński, a za dźwięk - Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, a kostiumy - Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada Chimney Poland (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński).

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent filmu „Psy II: Ostatnia krew”. Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska. Za dystrybucję odpowiada Kino Świat.

 

Dołącz do dyskusji: Piosenka O.S.T.R. i Fabijańskiego promuje „Psy 3. W imię zasad” (wideo)

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
michalr90
Cuchnie komerchą
0 0
odpowiedź
User
kicha
Straszny jest ten słowotok, makabra.
0 0
odpowiedź
User
Axe
Żałosny ten utworek-potworek. Zero tekstu, zero muzyki
0 0
odpowiedź