SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Puls 2 z rodzinną zabawą #MustangDuchWolnosciWyzwania

Stacja Puls 2 rozpoczęła rodzinną zabawę #MustangDuchWolnosciWyzwania, która ma na celu promocję pasma „Puls Kids”.

Article

Akcja inspirowana jest serialem „Mustang: Duch wolności”, który nadawany jest w ramach „Puls Kids”.

Zabawa trwa od 8 czerwca do 5 lipca na stronie pulskids.pl/konkursy/mustang-wyzwania, na której publikowane są pomysły na szereg zadań do wykonania w domu. Co tydzień do wygrania są nagrody rzeczowe.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

„Puls Kids” jest nowym wielogodzinnym pasmem dla dzieci i ich rodziców, którego ofertę programową tworzą animacje. Pasmo wystartowało - zastępując „Junior TV”- w poniedziałek, 9 marca 2020 roku. Jego średnia widownia do 11 maja br. wyniosła 158 tys. osób, co przełożyło się na 2,02 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym w grupie 4+. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej stacja w tym paśmie - emitując wówczas „Junior TV” - zyskała 41 tys. widzów (34,50 proc.).

Wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 pasmo „Puls Kids” ogląda 56 tys. widzów (2,09 proc. udziału). W tym ujęciu wzrost AMR wyniósł 24,66 proc.

Duży wzrost oglądalności - wynoszący 53,28 proc. - pasmo odnotowało wśród dzieci w wieku od 4 do 12 lat, czyli grupie docelowej „Puls Kids”. W tym ujęciu stacja miała 70 tys. widzów, co dało jej 12,70 proc. udziału.

Udział Puls 2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2019 roku wyniósł 1,91 proc.

Dołącz do dyskusji: Puls 2 z rodzinną zabawą #MustangDuchWolnosciWyzwania

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl