SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rusza nowy portal Pulsdnia.pl z reportażami. „Wokół nas wiele się dzieje”

W piątek 28 lutego o godz. 12.00 ruszy nowy portal Pulsdnia.pl z wiadomościami lokalnymi z powiatu Barczyńskiego. Redakcja będzie się skupiać na reportażach z wydarzeń, które rozgrywają się w mniejszych miejscowościach z regionu. - Nie wykluczamy jednak materiałów z innych powiatów, wszystko jest kwestią dobrego, mocnego tematu - komentuje Andrzej Kaczorowski, właściciel portalu i jednocześnie jego redaktor naczelny.

Article

Jak zapowiada Kaczorowski, celem portalu Pulsdnia.pl będzie informowanie o „ciekawych wydarzeniach dziejących się poza dużymi aglomeracjami, gdyż w najbliższym otoczeniu mniejszych miasteczek wbrew pozorom wiele się dzieje”. - Będziemy przyglądać się zarówno powiatowym festiwalom czy wydarzeniom z przysłowiowego podwórka, jak również śledzić większe afery - dodaje.

Ambicją właściciela Pulsdnia.pl jest to, aby portal znalazł się w czołówce najlepiej prowadzonych portali regionalnych.

Andrzej Kaczorowski: zespół fachowców z pasją

Zespół redakcyjny Pulsdnia.pl tworzy 7 redaktorów, w tym jedna znana dziennikarka, która dla tego projektu zrezygnowała z pracy w ogólnopolskiej gazecie. Andrzej Kaczorowski na chwilę obecną jeszcze nie zdradza jej nazwiska.

- Nasza umowa wchodzi w życie  28 lutego i na razie nie mogę mówić, o kogo chodzi. Mogę natomiast zapewnić, że nasze szeregi zasila zespół fachowców z pasją i energią. Nasi dziennikarze już od dawna pracują nad zdemaskowaniem kilku lokalnych powiatowych afer. Czytelnicy na pewno się nie zawiodą - informuje redaktor naczelny Pulsdnia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej