SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PulsHistorii.pl - nowy portal o historii gospodarki od Bonnier Business Polska

Spółka Bonnier Business Polska, wydawca dziennika „Puls Biznesu”, uruchomiła serwis PulsHistorii.pl, w którym publikowane są materiały poświęcone historii polskiej gospodarki. Redaktorem prowadzącym został Marcin Dobrowolski.

Article

Materiały publikowane na łamach portalu PulsHistorii.pl odwołują się do wydarzenia lub postaci z historii polskiej gospodarki, które są związane z bieżącą datą. Czytelnicy znajdą tam m.in. artykuł o rocznicy likwidacji Mennicy Polskiej przez zaborców lub urodzinach Eugeniusza Kwiatkowskiego.

Tworzeniem kontentu zajmują się dziennikarze „Pulsu Biznesu”, którzy są zainteresowani historią gospodarki. Teksty publikowane są w serwisie każdego dnia, a okazjonalnie także drukowane w „Pulsie Biznesu”.

- Współpracujemy również z gronem historyków i pasjonatów. Na przykład w dziale „Oni wybrali Polskę” opublikowaliśmy przygotowane przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej artykuły dotyczące rodzin niemieckich, które osiedliły się nad Wisłą i z naszym krajem związały przed setkami lat swoją przyszłość - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Marcin Dobrowolski, redaktor prowadzący PulsHistorii.pl.

Artykuły w serwisie zostały pogrupowane w działach: „Epokowe inwestycje”, „Pionierzy”, „Potężne polskie marki”, „Polska myśl techniczna”, „Giełda i papiery wartościowe” oraz „Oni wybrali Polskę”. W sekcji „Polecamy” znajdują się opisy polecanych przez redakcję książek, filmów i wystaw.

Z danych Megapanelu PBI/Gemius wynika, że w październiku br. serwis Pb.pl odwiedziło 392,4 tys. internautów, którzy wykonali w nim 7,73 mln odsłon (zobacz dane serwisów gazet).

Dołącz do dyskusji: PulsHistorii.pl - nowy portal o historii gospodarki od Bonnier Business Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl