SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Puma przedłuża współpracę z AC Milan

Marka odzieży sportowej Puma przedłużyła trwającą od 2018 roku współpracę z klubem AC Milan. Marka pozostanie Partnerem Głównym AC Milan, Globalnym Dostawcą Technicznym oraz Oficjalnym Partnerem Licencyjnym.

W ramach przedłużenia współpracy, Puma stanie się również oficjalnym partnerem tytularnym głównej siedziby AC Milan w Vismara Center, która jest bazą dla przyszłych talentów klubu oraz dla drużyny kobiecej.

Puma House of Football ma być miejscem, w którym młode pokolenia piłkarzy i piłkarek z Mediolanu będą mogły się rozwijać i szlifować swój talent. W centrum będą się również odbywały aktywacje związane z marką i lokalną społecznością, wydarzenia partnerskie oraz inicjatywy kluczowe dla całego miasta.

Zgodnie z nowymi warunkami Puma będzie nadal dostarczać odzież dla drużyn męskich, żeńskich i młodzieżowych, a także tworzyć produkty sportowe i lifestyle’owe, które będą nawiązywać do stylu, mody i kultury Mediolanu. W ten sposób obie marki będą zacieśniać współpracę poza boiskiem, tworząc  kolekcje nawiązujące do kultury piłkarskiej i jednocześnie wzmacniają globalny wizerunek Mediolanu.

- To fantastyczny krok w naszym partnerstwie z AC Milan, klubu, który podobnie jak my koncentruje się na różnorodności, integracji, innowacyjności, wydajności i kulturze piłkarskiej – powiedział Bjørn Gulden, chief executive officer Puma. - Naszym celem jest wprowadzanie innowacji w zakresie wydajności i stylu życia na boisku i poza nim. Chcemy nadal utrzymywać status dwóch najbardziej zrównoważonych marek piłkarskich oraz wspierać kobiecą piłkę nożną. W ramach współpracy, Puma zainwestuje również w Vismara Performance Center. Będzie to wyjątkowe miejsce wspierające rozwój przyszłych gwiazd AC Milan i jeszcze bardziej zintegruje ze sobą obie marki.

Dołącz do dyskusji: Puma przedłuża współpracę z AC Milan

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl