SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Puma i Slow Living Poland otwierają Pop-Up w centrum Warszawy

Slow Space by Puma to nowa przestrzeń w centrum Warszawy. W ramach tego pop-upu odbywać się będą spotkania z psychoterapeutą, treningi jogi i pilatesu, weekendowe warsztaty oraz specjalistyczne konsultacje indywidualne.

Slow Space by Puma zrodziło się z inicjatywy Oli Kwiatkowskiej, twórczyni projektu Slow Living Poland, we współpracy z kobiecą platformą She Moves Us marki Puma. Miesięczny program Slow Space by Puma został podzielony na 4 tematyczne tygodnie, a każdemu z nich dedykowane będą inne warsztaty.

Joga i warsztaty w przestrzeni Pumy

Za treningi jogi w przestrzeni odpowiadać będą: Magdalena Janik, Katarzyna Klimczewska, Aleksandra Kwiatkowska oraz Marta Witecka. Zajęcia pilatesu poprowadzi Iga Majewska. W programie przewidziane są także indywidualne konsultacje z kilku obszarów – psychoterapeutyczne  z Anią Cyklińską, z zakresu osteopatii z Marcinem Bebelskim, ajuwerdyjskie z Marią Pronobis oraz z naturalnej medycyny chińskiej z Katarzyną Kamińską.

Weekendy w strefie to czas warsztatów, które prowadzić będą: projektantka produktu  i przestrzeni Joanna Jurga, psycholożka Marta Niedźwiecka, psychoterapeutka Anna Cyklińska, oraz kosmetolog Aleksandra Knaflewska. Dodatkowo w programie znajdą się warsztaty marek Hagi i platformy Wellbee.

- Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie projektem. Już pierwszego dnia wyprzedały się wszystkie bilety, a część zajęć była zapełniona już w przeciągu 3 godzin. To jeszcze mocniej utwierdza nas w przekonaniu, że taka przestrzeń jak Slow Space by Puma jest niezwykle potrzebna.” – mówi Katarzyna Węsławowicz, area head of marketing EE w Puma.

Przestrzeń działa w formie miesięcznego pop-upu, który znajdować się będzie przy  ul. Marszałkowskiej 32 w Warszawie. W zajęciach i spotkaniach będzie mógł wziąć każdy,  kto dokona zapisu za pośrednictwem strony www, uiszczając symboliczną wpłatę w wysokości 20 zł. Dochód z wejściówek zostanie przeznaczony na Fundację “Można Zwariować”.

Dołącz do dyskusji: Puma i Slow Living Poland otwierają Pop-Up w centrum Warszawy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl