SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PZU z babcią i wnuczkiem reklamuje ofertę dla młodych kierowców (wideo)

Startuje kampania reklamowa oferty ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU skierowanej do młodych posiadaczy pojazdów. Akcję przygotowały firmy Leo Burnett, K2, Starlink i ACR.

PZU z babcią i wnuczkiem reklamuje ofertę dla młodych kierowców (wideo)

Kampania ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU dla młodych posiadaczy pojazdów podkreśla, że w ramach tej oferty otrzymuje się duże zniżki za bezszkodową jazdę. Dodatkowo młodzi kierowcy, którzy są najbardziej pewni swoich umiejętności mogą skorzystać z opcji, w których ceny ubezpieczenia AC są takie same jak dla starszych klientów.


W kampanii PZU chce przekonać, że dzięki tej ofercie współwłasność pojazdu z kimś ze starszego pokolenia, w celu „odziedziczenia” wypracowanej przez niego wysokiej zniżki przestaje być potrzebna. Symbolem tej metody w reklamach są wnuczek i jego babcia. Kiedy chłopak wybiera się ze swoją dziewczyną samochodem na piknik, nie może czuć się w pełni swobodnie, ponieważ na tylnym siedzeniu towarzyszy im starsza pani.

W ramach akcji pod hasłem „Kiedy młodość uskrzydla, koszty uziemiają” przewidziane są niestandardowe działania w kinach i prasie. I tak w kinach reklamy emitowane przed seansami przedstawiają nagranie z kamery przemysłowej ze starszą panią czekającą przy samochodzie na parkingu centrum handlowego na powrót wnuczka. Lektor, symulujący głos informacji w centrum handlowym, prosi wnuczka o niezwłoczny powrót do samochodu. W wybranych kinach zaangażowani na potrzeby kampanii aktorzy będą w tym momencie wychodzić nagle z sali kinowej i głośno rozmawiać o tej sytuacji, sugerując, że komunikat jest skierowany do nich. W kolejnym wejściu reklamy widzowie zobaczą ich spotkanie z babcią przy samochodzie oraz informację na temat oferty PZU. Dodatkowo w wybranych toaletach kinowych znajdą się naklejki na lustrach zachęcające do zapoznania się z ofertą.

Natomiast niestandardowe reklamy prasowe są oparte na technologii Augmented Reality. Na layoutach, spójnych z tymi z mediów elektronicznych, znajdzie się kod do zeskanowania przez telefon komórkowy. Po zeskanowaniu kodu i ściągnięciu aplikacji na ekranie pojawi się film przedstawiający nietypową sytuację z udziałem wnuczka i babci.

Ogółem kampania - zaplanowana do lipca - obejmuje telewizję, prasę i radio, kina, internet oraz ambient. Akcję przygotowały agencje Leo Burnett i K2 (kreacja) oraz domy mediowe Starlink i ACR (zakup mediów).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PZU z babcią i wnuczkiem reklamuje ofertę dla młodych kierowców (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl