SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Z Radia Zet odchodzą Izabela Dudkiewicz i Marcin Osiadacz

Na odejście z Radia Zet (Grupa Eurozet) zdecydowało się dwoje wydawców serwisów informacyjnych: Izabela Dudkiewicz oraz Marcin Osiadacz. Ze stacją rozstaną się pod koniec listopada br.

Article

Izabela Dudkiewicz była związana z Radiem Zet przez 20 lat, gdzie była wydawcą serwisów informacyjnych. W swojej karierze pracowała w Radiu Eska Warszawa, gdzie była wydawcą i czytała wiadomości.

Marcin Osiadacz poprzednio – od 2014 roku pracował w akademickim Radiu Kampus, z Zetką był związany od 2017 roku m.in. przygotowywał przegląd prasy gazetki.

Małgorzata Kozieł, rzeczniczka prasowa Eurozetu przekazała nam, że dziennikarze złożyli wypowiedzenia, a stacja na razie nie planuje zastępstw.

W ub.r. w ujęciu skonsolidowanym Eurozet zanotował wzrost wpływów sprzedażowych o 3,5 proc. do 197,47 mln zł oraz 26,8 mln zł zysku netto. Eurozet przede wszystkim nadaje Radio ZET, Chillizet, Meloradio, Radio Plus i Antyradio oraz wydaje ich serwisy internetowe.

Obecnie toczy się postępowanie UOKiK w sprawie przejęcia przez Agorę pozostałych 60 proc. Eurozetu.

Według badania Radio Track Kantar Polska od czerwca do sierpnia br. Radio ZET miało 12,5 proc. udziału w rynku słuchalności, o 0,5 pkt. proc. więcej niż rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Z Radia Zet odchodzą Izabela Dudkiewicz i Marcin Osiadacz

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hmm
Oj.
odpowiedź
User
Red
Ten tejst pisał dyletant, czy stażysta na kacu?
odpowiedź
User
xradio
Chyba na emeryturę
odpowiedź