SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Daria Zawiałow w zespole Radia 357, Tomasz Michniewicz będzie miał audycję w piątki

Do zespołu Radia 357 dołączyła Daria Zawiałow, która poprowadzi autorską audycję muzyczną. Swoją piątkową audycję potwierdził też Tomasz Michniewicz. Redakcja przygotowuje się do tego, że część audycji będzie nadawana z domów dziennikarzy.

W weekend dziennikarze 357 ujawnili, że wprowadzili się do swojej docelowej siedziby na warszawskim Żoliborzu, gdzie będą działały dwa studia: emisyjne i produkcyjne. Docelowo pracować ma w nich 45 osób. Radio ma wystartować w grudniu br., trwają właśnie testy aplikacji.

Tomasz Michniewicz podczas wideoczatu z internautami przedstawił obecny stan prac nad uruchomieniem radia. Zdradził, że będzie miał swoją audycję (w piątki, między godz. 10.00 a 12.00), poprosił internautów o propozycje jej nazwy. Redakcja przygotowuje też Top Wszechczasów - całodniowe pasmo nadawane zawsze w Trójce w Nowy Rok. Tym razem, pod lekko zmodyfikowaną nazwą, wyemituje ją także Radio 357, z tą różnicą że zestawienie przygotują dziennikarze redakcji muzyczni tej rozgłośni.

Radiowcy przygotowali już wstępnie oprawę dźwiękową stacji, teraz - jak zdradza Michniewicz - trwa jej opracowywanie muzyczne, niebawem mają być nagrywane poszczególne elementy. Wiadomo, że nie będzie jednego „głosu” stacji (w Trójce przez lata był takim głosem Zbigniew Zamachowski), tylko zawodowi lektorzy przygotują krótkie wstawki na antenę zachęcające do słuchania radia.

Radio 357 zdradziło też nazwisko kolejnej osoby, która poprowadzi autorską audycję - to Daria Zawiałow. Na razie wiadomo, że jej program będzie miał charakter muzyczny, nie wiadomo za to kiedy będzie transmitowany i jaki będzie nosił tytuł.

W zespole nowej rozgłośni są m.in. Piotr Kaczkowski, Katarzyna Borowiecka, Michał Olszański, Agnieszka Obszańska, Paweł Sołtys, Ernest Zozuń, Marcin Cichoński, Katarzyna Kłosińska, Tomasz Rożek, Filip Jaślar, Łukasz Błąd, Gabi Darmetko, Iza Woźniak, Daniel Wyszogrodzki, Krzysztof Szubzda, Tomasz Jeleński i Marta Malinowska.

 

Dziennikarze obecnie pracują nad ramówką, którą mają ogłosić w ciągu najbliższych dni. Zapowiadają też nagranie „Karpia” - świątecznej piosenki, śpiewanej niegdyś przez dziennikarzy Trójki. Słowa do niej napisał już Kuba Strzyczkowski (jak co roku), Radio 357 zaprasza do nagrania utworu dziennikarzy innych rozgłośni, z którymi niegdyś pracowali w Trójce. Rok temu świątecznego „Karpia” zaśpiewały jednak gwiazdy muzyki, m.in. Stanisław Soyka, Kuba Badach, Ania Rusowicz czy Piotr Rogucki.

We wtorek rano na koncie zbiórki twórcy Radia 357 mieli ponad 346 tys. zł deklarowanych miesięcznych wpłat i 14 504 patronów. Łącznie stacja zebrała ponad 660 tys. zł.

Dołącz do dyskusji: Daria Zawiałow w zespole Radia 357, Tomasz Michniewicz będzie miał audycję w piątki

28 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lajonel Riczi
Helou!
Ja nie będę miał swej audycji w radiu 357 lecz Marek będzie puszczał me nagrania przy sobocie a to nawet lepiej. Wspomni też nie raz i nie dwa o naszym spotkaniu gdy sobie żeśmy pogadali.
Best regards.
Lajonel Liczi.
0 0
odpowiedź
User
ja
Helou!
Ja nie będę miał swej audycji w radiu 357 lecz Marek będzie puszczał me nagrania przy sobocie a to nawet lepiej. Wspomni też nie raz i nie dwa o naszym spotkaniu gdy sobie żeśmy pogadali.
Best regards.
Lajonel Liczi.


Tak, wiemy. To już chyba obsesja, bo wszędzie można natkną się na ten głupi tekst.
0 0
odpowiedź
User
Piotr
U Kamińskiej w Trójce spady z TVP Info i TV Republika.
0 0
odpowiedź