SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio 357 ujawnia szczegóły Polskiego Topu. Podczas audycji pięć koncertów na żywo

Blenders, Rita Pax, Natalia Przybysz, Barbara Wrońska i Voo Voo wystąpią podczas drugiego wydania Polskiego Topu Radia 357. Koncerty i ostatnie trzy godziny audycji będzie można oglądać w mediach społecznościowych rozgłośni.

fot. Facebook - Radio 357Article

W liczbach druga edycja Polskiego Topu Radia 357 wygląda tak: czworo prowadzących, dwanaście godzin audycji non stop i ponad sto polskich utworów wszech czasów. Teraz - na kilka dni przed finałem - stacja informuje o szczegółach swojego muzycznego wydarzenia.

Jak już pisaliśmy, Polski Top Radia 357 pojawi się na antenie we wtorek, 3 maja. Audycja rozpocznie się o godz. 9 i potrwa do godz. 21. Prowadzący będą zmieniali co trzy godziny. Teraz ujawniono ich kolejność pojawiania się na antenie: Piotr Stelmach (godz. 9-12), Marek Niedźwiecki (godz. 12-15), Katarzyna Borowiecka (godz. 15-18) oraz Marcin Łukawski (godz. 18-21).

W czasie audycji wyemitowane zostaną najważniejsze polskie utwory wszech czasów wybrane przez patronów Radia 357. Głosowanie online trwa do czwartku, 28 kwietnia do godz. 12 na stronie top.Radio357.pl.

Koncerty podczas Polskiego Topu Radia 357

Stacja właśnie ujawniła, że podczas audycji na żywo w Garażu 357 wystąpią: Blenders (godz. 9:45), Rita Pax (godz. 11:40), Natalia Przybysz (godz. 14:40), Barbara Wrońska (godz. 17:40) i Voo Voo (godz. 20:20). Wszystkie będą transmitowane na antenie.

- Garaż 357 uruchomiliśmy rok temu. To mini-koncerty w naszym studiu B. Z miejsca podbił serca słuchaczy, dla których zagrało już pokaźne grono muzyków. W tym roku podczas Polskiego Topu podbijamy stawkę - zapowiada Piotr Stelmach, koordynujący pracę redakcji muzycznej. - W ciągu jednego dnia wystąpi u nas aż pięcioro artystów. Część z nich w siedzibie radia, część - z trzech różnych lokalizacji, w tym dwóch poza Warszawą. Wszyscy na żywo. Tak dużego projektu jeszcze nie realizowaliśmy.

Koncerty i finał audycji (ostatnie trzy godziny programu) będzie można śledzić na żywo dzięki transmisji wideo na Facebooku, kanale YouTube rozgłośni oraz na stronie Patronite.pl.

43 tys. patronów Radia 357

Polski Top Radia 357 to 12-godzinna audycja nadawana tylko raz w roku (3 maja). W jej trakcie emitowane są najważniejsze polskie utwory wszech czasów wybrane przez patronów rozgłośni. To już drugie wydanie Polskiego Topu Radia 357, natomiast pierwsze, które zostanie wyłonione w głosowaniu online. Ponad 100 piosenek z najwyższą liczbą głosów zostanie wyemitowanych w całości w trakcie audycji.

Radio 357 to internetowa rozgłośnia założona przez byłych dziennikarzy radiowej Trójki. Zespół tworzy obecnie ponad 100 autorów, dziennikarzy oraz osób organizujących pracę radia. Aktualnie ponad 43 tys. patronów przekazuje ponad 800 tys. zł miesięcznie poprzez serwis Patronite.pl. W sumie wpłacili stacji ponad 12,3 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Radio 357 ujawnia szczegóły Polskiego Topu. Podczas audycji pięć koncertów na żywo

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Prezes Agnieszka
Za to polskie radio ma konto na tik toku i przez ponad 10 dni już 600 komentarzy ma!!To jest sztos i można się tym chwalić. Tylko PiS.
odpowiedź
User
Agnieszka
Czy Marek jest już w niebie, a każda piosenka zgodnie z oczekiwaniami ma swoje miejsce?
odpowiedź
User
Pamiętamy
„Prawie jest OK, „Jestem w niebie” zrzuć na 20 miejsce. Wywal Lao Che i Traperów. Na 50 wstaw Kozakiewicza (zamiast Podsiadły). I to tyle zmian na dziś... Dzięki - M".
odpowiedź