SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Prezes i dziennikarka Radia Kielce odznaczeni przez ministra kultury

Janusz Knap, prezes Radia Kielce, i dziennikarka tej stacji Magdalena Sitek otrzymali Medale "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" z rąk wicepremiera, ministra kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego.

Piotr Gliński i Janusz KnapArticle

Janusz Knap został odznaczony Srebrnym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", a Magdalena Sitek - Brązowym Medalem. Oboje odebrali wyróżnienia w niedzielę podczas finału Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury Ludowej „Jawor u źródeł kultury”

- Traktuję to wyróżnienie jako podziękowanie za organizację festiwalu „Jawor u źródeł kultury”. Jest ono nie tylko dla mnie, ale także dla całego zespołu Radia Kielce, dla wszystkich przyjaciół z rozgłośni regionalnych, którzy pomagali nam w organizowaniu tego festiwalu. Medal jest także dla instytucji, takich jak Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, Rada Mediów Narodowych i innych, które nam pomagały - powiedział prezes Janusz Knap.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Knap jest szefem Radia Kielce od 2016 roku, w marcu br. został powołany przez Radę Mediów Narodowych na kolejną kadencję. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/radio-kielce-janusz-knap-prezes Wcześniej zarządzał już rozgłośnią w latach 2006-2010, ponadto był m.in. redaktorem naczelnym kieleckiego i lubelskiego oddziału „Gazety Wyborczej”, dyrektorem instytucji kulturalnej „Wzgórze Zamkowe” w Kielcach.

Magdalena Sitek ma w dorobku audycje w Radiu Kielce o tematyce kulturalnej i społecznej, m.in. „Głos Dnia”, „Rozmowy z terapeutą”, prowadziła różne wydarzenia kulturalne i jest koordynatorką

 

Dołącz do dyskusji: Prezes i dziennikarka Radia Kielce odznaczeni przez ministra kultury

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ff
kolaboranci
odpowiedź
User
Pet
Ludzie bez kręgosłupa moralnego. Dupolizy.
odpowiedź
User
Radiota
Ludzie bez kręgosłupa moralnego. Dupolizy.

Pan tylko roweczek Donkowi, prawda?
odpowiedź