SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Łódź z nowymi lokalnymi serwisami

Radio Łódź rozpocznie 4 lipca br. nadawanie lokalnego programu dla mieszkańców Sieradza, Zduńskiej Woli, Wieruszowa, Wielunia i okolic. Na razie będą to poranne i popołudniowe serwisy emitowane w dni powszednie pod szyldem „Radio Łódź nad Wartą”.

Article

Na antenie Radia Łódź Nad Wartą obok lokalnych serwisów, informacji dla kierowców i prognozy pogody emitowanych od poniedziałku do piątku co godzinę w pasmach 6.00-9.00 oraz 15.00-18.00, znajdą się poranne rozmowy z „Gościem Po 8.00”, a także nadawane dwa razy lokalne wydania „Strefy Kultury” - z zaproszeniami na wydarzenia i imprezy.

Program Radia Łódź Nad Wartą, który nadawany będzie ze studia w Sieradzu, przygotowywać będzie trzyosobowy zespół (Marzena Grzelak-Plewińska, Wojciech Muzal i Kamil Klimaszewski).

Jak zapowiada Marcin Wąsiewicz, dyrektor programowy Radia Łódź, rozgłośnia zamierza w przyszłości poszerzać swoją ofertę lokalną. - Pracujemy nad pozyskaniem częstotliwości w kolejnych miastach województwa łódzkiego. Przy rozszyciu anten nie możemy emitować lokalnych reklam, korzystamy zatem jedynie ze środków abonamentowych. Mam jednak nadzieję, że będą to dobrze wydane publiczne pieniądze - podkreśla Wąsiewicz.

Główną anteną Radia Łódź pozostaje program nadawany z Łodzi na częstotliwości 99,2 FM. Programu Radia Łódź nad Wartą można słuchać w Zduńskiej Woli i Sieradzu na 96,7 FM, w Wieluniu na 101,5 FM, a w Wieruszowie - na 104 FM. Lokalne informacje będą pojawiać się także na stronie internetowej nadwarta.radiolodz.pl.

Udział Polskiego Radia Łódź w rynku pod względem słuchalności na terenie Łodzi w okresie od grudnia 2015 do maja 2016 wyniósł 3,2 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio Łódź z nowymi lokalnymi serwisami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl