SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Norda FM zaczyna emisję w eterze. Z formatem VOX FM

W tym tygodniu z nadajnika w Wejherowie zacząć nadawanie ma Radio Norda FM, dotąd dostępne jedynie w internecie. Stacja współpracować będzie programowo i reklamowo z Grupą Radiową Time - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Article

Norda FM będzie nadawać w powiecie wejherowskim i puckim na częstotliwości 88 MHz, bo pod koniec ub.r. wygrała konkurs zorganizowany przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Brali w nim udział też tacy nadawcy jak: Radio ZET Gold, Radio Złote Przeboje, Radio Wawa, Radio Fama oraz Piotr Michał Kościukiewicz z Gdyni.

Jak dowiedzieliśmy się w rozgłośni, start emisji Radia Norda FM z nadajnika w Wejherowie nastąpi najpóźniej 26 lipca br. Stacja po rozpoczęciu nadawania naziemnego będzie grać utwory w formacie muzycznym Radia VOX FM, a także emitować serwisy ogólnopolskie tworzone przez newsroom Grupy Radiowej Time (wiadomości lokalne rozgłośnia dalej będzie przygotowywać we własnym zakresie). Stacja wejdzie też do ogólnopolskiej sieci sprzedaży Radia VOX FM, natomiast sprzedaż lokalną będzie realizować we własnym zakresie.

Radio Norda FM będzie trzecią rozgłośnią, po Radiu GO FM z Gorzowa Wielkopolskiego i Radiu Września, które korzystać będzie z oferty przedstawionej przez Grupę Radiową Time stacjom lokalnym podczas spotkania w Mszczonowie 24 lutego br. (więcej na ten temat).

Rozgłośnia Norda FM ruszyła w 2012 roku i dostępna była dotąd tylko w internecie oraz w Telewizji Kablowej Chopin. Stacja wchodzi w skład Nadmorskiej Grupy Medialnej, którą tworzą też wspomniana sieć Chopin, Twoja Telewizja Morska oraz portal Nadmorski24.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio Norda FM zaczyna emisję w eterze. Z formatem VOX FM

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DW
Śmiać się czy płakać...
23 17
odpowiedź
User
asd
Słucham ich z internetu i puszczają już dokładnie kopie nagrań w tej samej kolejności co leci na Vox Fm i lecą bardzo podobne Voxowe jingle. Po co więc dokładnie to samo ma lecieć co w Voxie ?Przecież Vox Fm dociera też do Wejherowa na 105.6 z nadajnika w Gdyni- 1kw.Co do zasięgu to pewnie słabo to będzie ,skoro nadajnik to tylko 0.4 kw i to za lasem będzie schowany...Niech się starają jak Radio Kaszebe o kolejne nadajniki ,ci to dopiero mają zasięg.107.8 w Helu wolne jest...
20 12
odpowiedź
User
Minek
Ta stacja to nic ciekawego.. Nie ma czym się ekscytować.
19 13
odpowiedź
User
Porcjon
To jest oddawanie eteru sieciom i robienie sieczki ludziom w glowach pod przykrywka oddawania mediow lokalnym spolecznosciom. Cyrk, panie.
22 11
odpowiedź
User
cccc
Zasięg mają do bani i już w Gdyni Centrum nie ma nawet sladu sygnału .Powinni znacznie wyżej umiejscowić ten nadajniczek albo też nawet wyjść bardziej z tego gęstego lasu i przenieść nadajnik do np.Redy.
14 8
odpowiedź