SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Waglewski i Maleńczuk w nowej audycji Radia Nowy Świat

W czwartek na antenie Radia Nowy Świat zadebiutuje audycja „Koledzy”, którą będą prowadzili muzycy Wojciech Waglewski i Maciej Maleńczuk.

Wojciech Waglewski i Maciej Maleńczuk, fot. Radio Nowy ŚwiatArticle

Radio Nowy Świat zapowiada, że w nowej audycji Wojciech Waglewski i Maciej Maleńczuk „będą rozmawiać o swoich fascynacjach różnymi gatunkami muzycznymi, przeplatając je osobistymi opiniami na różne tematy, nie zawsze związanymi z muzyką”.

- Z zainteresowaniem przyjąłem propozycję Radia Nowy Świat na współprowadzenie audycji z tak wybitnym muzykiem, a prywatnie dobrym kolegą Wojtkiem Waglewskim. Jestem bardzo ciekawy, jak zostanie odebrany przez Słuchaczy ten pomysł i oczywiście, jak ja sprawdzę się w takim radiowym formacie. Jedno mogę Państwu obiecać - nie będzie nudy - zapowiada Maciej Maleńczuk w komunikacie dla patronów rozgłośni.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

„Koledzy” będą emitowani w niektóre czwartku w godz. 14-15. Pierwsze wydanie, w najbliższy czwartek, będzie też dostępne w wersji wideo. Kolejne zaplanowano na 14 grudnia.

- Kiedy zapytałam Wojtka Waglewskiego z kim, oprócz syna, mógłby poprowadzić audycję, wymienił bez wahania: z „Maleńkim" (Maciej Maleńczuk). Tak zrodził się pomysł na połączenie tych dwóch znakomitych muzyków i oddanie im godziny na naszej antenie, aby mogli zainteresować Patronów i Słuchaczy rozmowami o tym, co im w duszy i sercu gra. Sama jestem ogromnie ciekawa, jak zaprezentuje się ten koleżeński duet, ale jestem przekonana, że zostanie on dobrze przyjęty przez naszych Słuchaczy - podkreśla Magda Jethon, redaktorka naczelna Radia Nowy Świat.

Poprzednio w każdy czwartek Radio Nowy Świat w godz. 14-16 nadawało cykl „Zamach na dziesiątą muzę” prowadzony przez Zbigniewa Zamachowskiego. W dni emisji „Kolegów” w godz. 15-16 na antenie będzie pasmo muzyczne.

 

Wojciech Waglewski z Radiem Nowy Świat jest związany od startu rozgłośni w połowie 2020 roku. Razem ze swoim synem Bartoszem „Fiszem” Waglewskim prowadzi audycję „Wagle”, emitowaną we wtorki w godz. 19-21.

Według wyników badania Krajowego Instytutu Mediów od grudnia ub.r. do maja br. Radio Nowy Świat miało 0,6 proc. zasięgu, 198,8 tys. codziennych słuchaczy i 9,2 proc. udziału w rynku słuchalności radia w internecie. Zajmowało trzecią pozycję, za RMF FM i Radiem 357.

W ub.r. przychody rozgłośni ze zbiórki na Patronite wzrosły z 7,94 do 8,15 mln zł, a zysk netto wyniósł 326 tys. zł. Stacja ma obecnie prawie 35 tys. patronów wpłacających miesięcznie 756 tys. zł.

Dołącz do dyskusji: Waglewski i Maleńczuk w nowej audycji Radia Nowy Świat

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pawel
Pracodawca ma prawo wezwac policje,ktora zbada pracownika alkomatem.
odpowiedź
User
510 ANT 75
No i piknie. WuWu stanęło do góry dnem i udaje, że jest eMeM.
odpowiedź
User
Bracia PìerdoIec
Pracodawca ma prawo wezwac policje,ktora zbada pracownika alkomatem.


Można zapodać do wydmuchu alkomat w poślady.
odpowiedź