SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM liderem o poranku. Radio Maryja przed Trójką, rośnie Radio ZET i Jedynka

Pozycję lidera ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od lipca do września br. w godzinach porannych (6.00.00-8.59.59) zajęło RMF FM, które ex aequo z Eską zanotowało największy spadek w zestawieniu. Z kolei największym wzrostem pochwalić się mogło Radio ZET - wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl.

Article

Wśród najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych w godzinach porannych (6.00.00-8.59.59) w okresie od lipca do września 2023 roku pozycję lidera zajęło RMF FM, którego średni udział słuchania względem analogicznego okresu rok wcześniej zmniejszył się o 1,2 pkt. proc. do 30,2 proc. - wynika z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło Radio ZET (14 proc. udziału; wzrost o 1,8 pkt. proc. - największy w zestawieniu). Podium uzupełnia Jedynka, która awansowała z czwartej lokaty. Stacja pochwalić się mogła wzrostem wynoszącym 0,8 pkt. proc. do 6,9 proc. udziału.

Z kolei z trzeciej na czwartą lokatę spadła Eska, która ex aequo z RMF FM zanotowała największy spadek w zestawieniu (5,4 proc.; - 1,2 pkt. proc.).

Czołową piątkę uzupełnia Audytorium 17 (4,9 proc.; - 0,8 pkt. proc.).

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od lipca do września 2023 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM liderem o poranku. Radio Maryja przed Trójką, rośnie Radio ZET i Jedynka

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rotacyjny
Czy Koalicja chce też oprócz TVP zaorać Polskie Radio?
5 22
odpowiedź
User
Ja
Wydaje mi się że polskie radio już zostało zaorane, może być już tylko lepiej
18 5
odpowiedź
User
Bartas
MIstrz i Małgorzata !!!! :-)
6 1
odpowiedź