SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio Plus Radom z koncesją na 97,9 MHz w Kozienicach

Podczas wtorkowego posiedzenia Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zdecydowano o rozszerzeniu koncesji dla Radia Plus Radom, które uzyskało zgodę na nadawanie w Kozienicach na 97,9 MHz.

Article

Diecezja Radomska z siedzibą w Radomiu uzyskała zgodę Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na nadawanie przez Radio Plus Radom, a postępowanie dotyczyło częstotliwości 97,9 MHz w Kozienicach (województwo mazowieckie).

Decyzja KRRiT dotyczy rozszerzenia koncesji o stację nadawczą i rozpowszechniania programu radiowego o zasięgu lokalnym i o charakterze uniwersalnym.

Warunkiem zgody Rady było zobowiązanie rozgłośni do nadawane audycji słownych i innych przekazów słownych, oraz elementów słownych w audycjach słowno-muzycznych poświęconych tematyce lokalnej, odnoszącej się do miejscowości objętych zasięgiem nadawania (w tym obligatoryjnie muszą znaleźć się audycje o tematyce lokalnej, tj. własne lokalne dzienniki nadawcy i publicystyka poświęcone problemom lokalnym).

Radio PLUS Radom (90,7 FM) działa od grudnia 1993 roku, właścicielem rozgłośni jest Diecezja Radomska. Stacja należy do ogólnopolskiego porozumienia programowego stacji radiowych „Plus”, swoim zasięgiem obejmuje Radom oraz powiat radomski, nadaje również w Białobrzegach, Szydłowcu, Końskich, Opocznie, Przysusze, Iłży, Szydłowcu, Pionkach i Drzewicy.
 

Dołącz do dyskusji: Radio Plus Radom z koncesją na 97,9 MHz w Kozienicach

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nikc
Halo, halo! Wirtualne! Jest tam kto? Radomski PLUS ma też częstotliwość 94 FM (Końskie, Opoczno).
odpowiedź
User
Gość
Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że Radio Plus Radom na 97,9 w miarę szybko ruszy.
odpowiedź
User
Pepek94
W Lipsku trzeba rozdać koncesję na rozszerzenie zasięgu. Tylko te kościelne.
odpowiedź