SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Plus z Papieżem

Dziesięciu reporterów, wóz transmisyjny

Dziesięciu reporterów, wóz transmisyjny, studia papieskie w strategicznych miejscach - to wszystko przygotowało Radio Plus, by relacjonować dla swoich słuchaczy papieską pielgrzymkę.

Na ten czas "centrum dowodzenia" oraz najlepsi dziennikarze tej sieci radiowej przenoszą się do studia w Krakowie. Można powiedzieć, że dosłownie Radio Plus będzie najbliżej Jana Pawła II - siedziba krakowskiego radia mieści się w tym samym zespole budynków, w którym mieszka Papież. Radio ma również swojego reportera bezpośrednio w Kurii.

Słuchacze Radia Plus będa mogli usłyszeć transmisje ze wszystkich uroczystości z udziałem Jana Pawła II, od jego przylotu, do pożegnania na krakowskim lotnisku. Studia radiowe mieścić się będą w Balicach, Łagiewnikach, na Błoniach oraz w Kalwarii Zebrzydowskiej. Specjalne studio, obsługiwane przez reporterów wyposażonych w bezprzewodowe mikrofony, przygotowywane jest również pod gołym niebem na krakowskim Rynku.

Gospodarzami Studia Papieskiego będą Edyta Przybylska i Artur Moczarski, którzy rozmawiać będą z przedstawicielami Kościoła, ludźmi kultury i sztuki. Słowa Ojca Świętego komentować będą: ks. Kard. Franciszek Macharski, Abp Józef Życiński, Abp Tadeusz Gocłowski, o. Jan Andrzej Kłoczowski, o. Leon Knabit, o. Maciej Ziemba, ks. Adam Boniecki, Jarosław Gowin, Anna Dymna.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio Plus z Papieżem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl