SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Wawa 106 FM z obowiązującą koncesją w Paprotni

Spółka International Communication z siedzibą przy Jubilerskiej w Warszawie otrzymała zgodę Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na nadawanie w Paprotni i okolicach (województwo wielkopolskie). Koncesja obowiązuje do 16 lipca na 10 lat.

Article

Radio Wawa 106 FM otrzymało zgodę na rozpowszechnianie programu radiowego o charakterze uniwersalnym na częstotliwości 106 MHz w Paprotni i okolicach. Stacja będzie nadawać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Program ma mieć charakter uniwersalny z tematyką lokalną.

Z wniosku koncesyjnego złożonego przez nadawcę wynika, że ma być adresowany do „ogółu słuchaczy zainteresowanych otrzymaniem solidnej informacji i publicystyki o tematyce lokalnej”. Ma zawierać co najmniej 33 proc. utworów słowno-muzycznych w ramówce, emitować polską muzykę rozrywkową dostosowaną do rytmu dnia słuchacza.

Na antenie pojawią się aktualne polskie przeboje oraz utwory z lat 80-tych, 90-tych i powstałe po 2000 roku. Radio położy nacisk na promocję polskiej muzyki. Oprócz tego będą emitowane audycje informacyjne, publicystyczne, rozrywkowe, o tematyce sportowej, poradnicze z różnych dziedzin, edukacyjne, dla dzieci i młodzieży, o tematyce religijnej, literackie i formy udramatyzowane.

O uzyskanie koncesji w Paprotni ubiegało się także Radio Eska oraz Grupa Radiowa Agory.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio Wawa 106 FM z obowiązującą koncesją w Paprotni

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcin
W Paprotni powinno wygrać i grać Aleradio
7 4
odpowiedź
User
Pilotka
Ciekawe czy w Koninie będzie słychać. A propo Konina ciekawe kiedy ruszy radio Konin FM.
5 1
odpowiedź
User
Mateos
Ciekawe czy w Koninie będzie słychać. A propo Konina ciekawe kiedy ruszy radio Konin FM.

Z tego co wiem od Pana Prezesa z Loctry radio Konin FM powinno wystartować do końca października ale może będzie wcześniej(tak obstawiam)
2 1
odpowiedź