SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM najchętniej słuchane wśród osób z wykształceniem wyższym. VOX FM najbardziej w dół

Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową wśród osób z wykształceniem wyższym jest RMF FM. Drugie miejsce zajęło Radio ZET, a trzecie - TOK FM. Największy spadek w zestawieniu odnotowało VOX FM - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział RMF FM pod względem słuchania wśród osób z wykształceniem wyższym w okresie od maja do lipca 2022 roku wyniósł 29,3 proc. Względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się o 1,6 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Kantar Polska, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Jednocześnie jest to największy wzrost w zestawieniu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło Radio ZET z udziałem na poziomie 12,8 proc., po wzroście o 0,2 pkt. proc.

Podium uzupełnia TOK FM, którego udział w rynku zwiększył się o 0,8 pkt. proc. do 6,7 proc.

VOX FM najbardziej w dół

Z trzynastego na czternaste miejsce spadło VOX FM, które zanotowało największą stratę w zestawieniu - wynoszącą 0,6 pkt. proc. do 1,4 proc. udziału.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od lipca do maja 2022 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM najchętniej słuchane wśród osób z wykształceniem wyższym. VOX FM najbardziej w dół

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hubert
Słabo doceniają SuperNovą przez disco polo i powtarzanie tego samego jak np. Oki maty soble sanah smolastego averie czy Nel
Moim zdaniem Radio SuperNova powinna zmienić format wszystkie gatunki muzyczne ( bez disco polo i dance ) czyli pop rock rap alternatywa indie hity lat 60 70 80 90 i powstałe po 2000 roku
3 2
odpowiedź
User
Joanna Licha
Badanie kłamliwie, bo na pierwszym miejscu nie ma trójki. Nie ma sensu komentować tych kłamstw i prokóratóra się wami zajmie!!!
3 6
odpowiedź
User
Watson
RNŚ - jeśli ktoś będzie wbijać do audycji, by naganiać patronów to przestanę patronować! Do tego jeszcze daję uszy do lokowania badziewnych produktów kulturopodobnych i ideologii. Mało?
5 3
odpowiedź