SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Andrzej Stankiewicz poprowadzi „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET”, emisja także w Onecie

W najbliższą niedzielę na antenę Radia ZET wróci audycja publicystyczna „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET”, jej gospodarzem będzie wicenaczelny Onetu Andrzej Stankiewicz. Program będzie można oglądać także w Onecie.

Andrzej Stankiewicz, fot. materiały prasoweArticle

W „7. Dniu Tygodnia w Radiu ZET” Andrzej Stankiewicz będzie pytał przedstawicieli czołowych ugrupowań politycznych o najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia. Program będzie emitowany niedziele po 9:00, każde wydanie będzie trwało do 10:00 bez przerw reklamowych.

- W czasach pandemii i wywołanego nią światowego kryzysu, pojawiających się fake newsów oraz gorących społeczno-politycznych sporów w naszym kraju rolą mediów jest rzetelne informowanie i przedstawianie różnych punktów widzenia. Zmiany, które nastąpiły w ostatnim roku, poszukiwanie wiarygodnych informacji przez słuchaczy skłoniły nas do poszerzenia publicystycznej oferty Radia ZET - mówi Michał Celeda, redaktor naczelny rozgłośni.

„7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET” także w Onecie

Program będzie realizowany we współpracy z Onetem. Będzie go można oglądać także na stronie głównej i fanpage’u facebookowym portalu.

- To dla mnie to ogromny zaszczyt poprowadzić program, tradycją sięgający czasów założyciela Radia Zet, Andrzeja Woyciechowskiego. Razem ze znakomitymi zespołami Radia ZET i Onetu, postaramy się uczynić niedzielne poranki polityczne znów wielkimi - zapowiada Andrzej Stankiewicz

 

„7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET” wraca na antenę Radia ZET po prawie pięciu latach przerwy. Audycja zniknęła z ramówki w połowie 2016 roku, kiedy ze stacją pożegnała się Monika Olejnik.

Od września 2016 do grudnia 2017 roku Radio ZET i Polsat News nadawały w niedziele o 9:05 „Śniadanie w Radiu ZET”, w którym dyskusję z politykami prowadzili dziennikarze obu stacji. Kiedy audycja spadła z ramówki, Polsat News w paśmie jej emisji zaczął pokazywać podobny program realizowany we własnym zakresie.

Według badania Radio Track od grudnia ub.r. do lutego br. Radio ZET miało 12,48 proc. udziału w rynku słuchalności.

Stankiewicz w Onecie od 5 lat

Andrzej Stankiewicz z portalem Onet.pl jest związany od wiosny 2016 roku. Oprócz pisania artykułów prowadzi co tydzień program „Onet Opinie” i współtworzy z Agnieszką Burzyńską z „Faktu” podcast „Stan po Burzy”. W połowie ub.r.  został zastępcą redaktora naczelnego, na tym stanowisku odpowiada za nadzór nad codziennym serwisem informacyjnym i pracę z dziennikarzami newsowymi.

Wcześniej Stankiewicz był związany z „Rzeczpospolitą”, „Newsweekiem” i „Wprost”. Jest współautorem książek „Donald Tusk. Droga do władzy”, „Wałęsa. Zdrajca czy bohater?” oraz „Zbigniew Ziobro. Historia prawdziwa”.

W lutym br. Onet.pl zanotował 17,53 mln użytkowników i 60,5 proc. zasięgu (według badania Mediapanel).

Dołącz do dyskusji: Andrzej Stankiewicz poprowadzi „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET”, emisja także w Onecie

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hut
Czemu nie tomasz kammel
odpowiedź
User
Wizja
"Publicystyka w Radiu ZET skupiać będzie się na rozmowach dziennikarzy z politykami i ekspertami, a nie na wymianie zdań między zwaśnionymi ugrupowaniami politycznymi" - tak tłumaczył zlikwidowanie audycji "Śniadanie w Radiu ZET" Sławomir Assendi (ówczesny redaktor naczelny Radia ZET)..

Widać, że ludzie z Radia ZET już chyba nie pamiętają o tych słowach.
odpowiedź
User
Pawel
No to zacznie sie manipulacja opinia publiczna.Zegnaj Radio Zet!!!
odpowiedź