SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Kammel i Robert Karpowicz w Radiu ZET, Beata Tadla z nową audycją

W nowej ramówce Radia ZET Tomasz Kammel będzie prowadził swoją audycję poradnikową „Kammel Czanel”, a Robert Karpowicz dołącza do gospodarzy „Dzień dobry bardzo”. Natomiast Beata Tadla poprowadzi nowy cykl „ZET jak związki”, na antenę wraca też wiele dotychczasowych programów.

W „Kammel Czanel” Tomasz Kammel, dziennikarz i prezenter od wielu lat związany z Telewizją Polską, będzie radził słuchaczom, jak odnaleźć się w mniej lub bardziej oczywistych sytuacjach. Audycja będzie emitowana we wtorki i czwartki po godz. 12.00.

Ponadto Kammel będzie w Radiu ZET głosem i gospodarzem „Loterii marzeń”.

Z kolei Robert Karpowicz razem z Agnieszką Kołodziejską i Marcinem Sońtą będzie prowadził poranne pasmo „Dzień dobry bardzo”, nadawane od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-10.00. W audycji nadal będą obecne rozmowy o tematyce politycznej (od poniedziałku do piątku będzie je prowadzić Beata Lubecka, a w weekendy na zmianę, Joanna Komolka i Łukasz Konarski) oraz telefoniczne „wkręty” Kamila Nosela.

Robert Karpowicz poprzednio przez 14 lat był związany z Grupą RMF - najpierw pracował w RMF Maxxx, a przez ostatnie sześć lat w RMF FM (współprowadził tam m.in. audycje „Wstawaj, szkoda dnia”, „Byle do piątku” i „Lepsza połowa dnia”).

Nową audycję w Radiu ZET będzie prowadziła Beata Tadla, związana ze stacją od początku br. W miejsce „StereoTYPu”, który do ramówki trafił w marcu, pojawi się „ZET jak związki” dotyczący relacji międzyludzkich. Tak jak poprzednia audycja będzie emitowany w środy w godz. 21-23. Tadla dalej będzie też prowadziła „To właśnie weekend” w soboty w godz. 10-13.

Wracają audycje Figurskiego, Michniewicza, Torbickiej i Majewskiego

Z początkiem września po wakacyjnej przerwie wróci wiele dotychczasowych audycji Radia ZET. W godz. 10-14 pasmo „Siła muzyki” będzie prowadził Michał Korościel, a w godz. 14-18 Ewelina Pacyna i Damian Michałowski będą gospodarzami „Uważam ZET”. Gospodarzem wieczornej części „Siły muzyki” (w godz. 18-21) będzie Mateusz Ptaszyński.

W paśmie 21-23 dalej będą emitowane audycje autorskie - oprócz „ZET jak związki” do posłuchania będą „Coolturalny wieczór” Tomasza Kasprzyka (w poniedziałki), „NieZŁY pacjent” Michała Figurskiego (we wtorki), „Halo ZET” Justyny Dżbik-Kluge (w czwartki) oraz „ZET na punkcie muzyki” Marcina Wojciechowskiego (w piątki).

Na antenę wracają również cykle „Kocham cię kino” Grażyny Torbickiej (w piątki po godz. 12.00), „Lista przebojów Radia ZET” z Marcinem Wojciechowskim (w soboty w godz. 17-20), „Mapa świata” Tomasza Michniewicza (w niedziele w godz. 10-13), wywiady Szymona Majewskiego „Nie mam pytań” (niedziele, godz. 19-21) oraz „Sportowy finał tygodnia” Marcina Powidła i Krzysztofa Sendeckiego (niedziela, godz. 21-23).

„Weekend z Radiem ZET” (sobota i niedziela, godz. 13-17) będzie prowadził Adrian Nowak, a pasmo od 6.00 do 10.00 w soboty i niedziele - Marcin Łukasik.

Nowa ramówka Radia ZET będzie obowiązywała od poniedziałku 2 września.

Według badania Radio Track od maja do lipca br. Radio ZET miało 12,5 proc. udziału w rynku słuchalności, tyle samo co rok wcześniej.

Od kwietnia br. redaktorem naczelnym stacji jest na stałe Michał Celeda, a dyrektorem muzycznym - Agnieszka Woźniak. Natomiast z rozgłośnią właśnie rozstaje się dyrektor informacji Katarzyna Buszkowska, jej obowiązki przejmie Michał Celeda.

Radio ZET, tak samo jak Radio ZET Chilli, Meloradio, Radio Plus i Antyradio, należdy do Eurozetu, który w ub.r. zanotował wzrost skonsolidowanych wpływów sprzedażowych o 3,5 proc. do 197,47 mln zł oraz 26,8 mln zł zysku netto.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Kammel i Robert Karpowicz w Radiu ZET, Beata Tadla z nową audycją

37 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
i
tylko po co?
odpowiedź
User
Joanna
Kammel Czanel,
Bieda Celeda
odpowiedź
User
bsrt
Czapeczka przegiał z tym Karmelem. Kamel nie ma praktycznie nic do powiedzenia.
odpowiedź