SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Starybrat i Motyka w porankach Radia ZET, Karpowicz i Kołodziejska przeniesieni na popołudnie

W nowej ramówce Radia ZET poranne pasmo „Dzień dobry bardzo”, krótsze o godzinę będą prowadzili Marek Starybrat i Robert Motyka, natomiast jego poprzedni gospodarze Robert Karpowicz i Agnieszka Kołodziejska będą w audycjach popołudniowych.

Marek Starybrat i Robert Motyka Article

Od 4 kwietnia „Dzień dobry bardzo” będzie emitowane w Radiu ZET od poniedziałku do piątku w godz. 5:30-9:00, czyli będzie trwać godzinę krócej niż poprzednio. W komunikacie opisującym nową ramówkę stwierdzono, że Marek Starybrat i Robert Motyka to „nietuzinkowe osobowości z naturalnym poczuciem humoru, nadające na tych samych falach”.

Starybrat do zespołu Radia ZET dołączył z początkiem lutego br., po prawie siedmioletniej przerwie.

Stałymi elementami „Dzień dobry bardzo” będą: „Kalendarium muzyczne” przygotowywane przez Tomasza Kasprzyka, „Piosenki z lektorem”, czyli najpopularniejsze zagraniczne przeboje z tłumaczeniami w interpretacji Stanisława Olejniczaka, „Nosel wkręca”, wywiady Beaty Lubeckiej z cyklu „Gość Radia ZET” oraz satyryczne rapsy „SzyminEMa”, czyli Szymona Majewskiego na temat znanych osób i wydarzeń ze świata polityki, kultury czy sportu.

 

Ewelina Pacyna przed południem, Robert Karpowicz i Agnieszka Kołodziejska po południu

W godz. 9-12 Rado ZET będzie emitować audycję „Dzień dobry bardziej” prowadzoną przez Ewelinę Pacynę. Nadawca podkreśla, że to „energetyczne pasmo z siłą muzyki, konkursami i wiadomościami spoza pierwszych stron gazet”.

W poprzedniej ramówce w godz. 10-14 było pasmo „Siła muzyki” prowadzone przez Damiana Michałowskiego, który z końcem marca po 12 latach pracy pożegnał się z Radiem ZET.

Od kwietnia w godz. 12-15 pasmo muzyczne „Chwytaj dzień w Radiu ZET” będzie prowadził Robert Karpowicz, który poprzednio razem z Agnieszką Kołodziejską prowadził audycję poranną. W ramach pasma będą emitowane odcinki serii „Nosel wkręca”, a piątki w godz. 12-13 – program „Kocham cię kino” Grażyny Torbickiej.

Z kolei Agnieszka Kołodziejska będzie prowadziła w godz. 15-17 magazyn informacyjno-rozrywkowy „Dzieje się w Radiu ZET”, z relacjami od reporterów stacji z całej Polski i świata oraz rozmowami ze słuchaczami.

W godz. 17-20 będzie można słuchać pasma „Szczyt wszystkiego w Radiu ZET” z Marcinem Sońtą i Michałem Korościelem. Gospodarzem czterogodzinnego pasma wieczornego będzie Marcin Wojciechowski. Po godz. 20. Będzie emitowana „Plus/minus lista Radia ZET”, a potem „Plus/minus lista EXTRA” z informacjami i wywiadami ze świata muzycznego, a także konkursami dla słuchaczy.

Od północy do godz. 3 będzie można słuchać „Jasnej strony nocy”, której gospodarzami będą wymiennie Hubert Radzikowski i Adrian Nowak.

W weekendy bez Beaty Tadli, nowa audycja Jakuba Olszewskiego

Od najbliższego tygodnia zmienia się też weekendowa ramówka Radia ZET. Pasmo poranne w soboty i niedziele od godz. 6 będzie prowadził Michał Adamski, a od godz. 11 będzie emitowana audycja „Czas wolny w Radiu ZET” Mateusza Ptaszyńskiego. W soboty w godz. 17-20 - „Siła muzyki” Michała Korościela, a od godz. 20 - ZET Dance” Adriana Nowaka. Poprzednio w soboty w godz. 10-13 swoją audycję "To właśnie weekend" prowadziła Beata Tadla, w zeszły weekend pożegnała się ze słuchaczami.

W niedziele w godz. 9-10 Andrzej Stankiewicz będzie rozmawiał z politykami w programie 7. dzień tygodnia w Radiu ZET”. Od godz. 10 będzie nadawana nowa audycja „Co na pierwsze, co na drugie”, w której Jakub Olszewski zaprezentuje subiektywny ranking rzeczy, miejsc i rozmaitości.

O godz. 17 będzie można słuchać wywiadów Szymona Majewskiego w cyklu „Nie mam pytań", zaraz potem „Siły muzyki” z Hubertem Radzikowskim jako gospodarzem, a w godz. 22-23 „Sportowego finału tygodnia” przygotowywanego przez Marcina Powidła, Mikołaja Kruka, Krzysztofa Wilanowskiego i Mateusza Wariankę.

Od poniedziałku do piątku „Wiadomości Radia ZET” będzie można usłyszeć co pół godziny między 5:00 a 10:00 i 14:00 a 18:00, a w pozostałych porach - co godzinę. Wiadomości sportowe - 7:00, 9:00, 19:00, 20:00, 21:00 i 22:00, kulturalne - 12:00 i 18:00, a ekonomiczne - 10:00 i 15:00.

Według badania Radio Track od grudnia ub.r. do lutego br. Radio ZET miało 14,1 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 12,5 proc. rok wcześniej.

W ub.r. grupa kapitałowa Eurozet, do której należą też Antyradio, Radio Plus, Meloradio i Chilli ZET, osiągnęła wzrost przychodów o 10,7 proc. do 194,98 mln zł.

Z początkiem marca br. prezesem firmy został Grzegorz Kossakowski (w przeszłości m.in. członek zarządu Agory), w jej zarządzie pozostają Ewa Rosiewicz i Tomasz Zakrzewski.

Dołącz do dyskusji: Starybrat i Motyka w porankach Radia ZET, Karpowicz i Kołodziejska przeniesieni na popołudnie

44 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Media2
A czy "ZET Dance" różniło się od "ZET Party" czymś innym niż tylko nazwą? Jeśli już mieli przywrócić jakąś dawną nazwę, to wolałbym "PartyZETkę".

"ZET Dance" będzie zaczynać się o 20:00, a to oznacza dodatkową godzinę imprezowego grania, z czego jestem bardzo zadowolony. :) To też oznacza, że wyrzucili w końcu z ramówki "ZET Koncert", którego nie lubiłem.

Szykuje się najlepsza ramówka Zetki od lat, mam nadzieję, że prędko tego nie zepsują.
0 0
odpowiedź
User
Z radia
Motyk!!!! Co za niusy! Super
0 0
odpowiedź
User
T✌️N
Serio bardzo fajny spocik
0 0
odpowiedź