SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radiozet.pl z magazynem weekendowym. „Wzmocnienie portalu i przyciągnięcie nowych użytkowników”

Portal radiozet.pl w piątek, 10 września uruchamia magazyn weekendowy z treściami premium. - To wynik konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, której celem jest wzmocnienie portalu i przyciągnięcie nowych użytkowników - komentuje Tomasz Sofuł, dyrektor działu online Grupy Eurozet.

Article

Każde wydanie będzie zawierać kilka dłuższych form publicystycznych, takich jak: wywiady, felietony, biografie, czy reportaże o otaczającym nas świecie. Nie zabraknie tematów społecznych, podróżniczych, zdrowotnych i kulturalnych, ale też innego niż na co dzień spojrzenia na sprawy polityczne. Materiały będą dostępne bezpłatnie dla wszystkich użytkowników.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Treści magazynu będą wyeksponowane w każdy weekend na stronie głównej radiozet.pl oraz na stałe umieszczone na nowo powstałej subdomenie magazyn.radiozet.pl, dzięki czemu użytkownicy zyskają dostęp do wszystkich wydań.

Materiały przygotowują dziennikarze i redaktorzy portalu radiozet.pl, w tym m.in. Piotr Drabik, Mikołaj Pietraszewski, Natalia Hluzow, Katarzyna Witwicka i Sylwia Wamej. Weekendowy magazyn posiada dedykowany layout zaprojektowany specjalnie dla tego projektu.

- Stworzenie weekendowego magazynu Radiozet.pl to wynik konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, której celem jest wzmocnienie portalu i przyciągnięcie nowych użytkowników, szukających w Internecie nie tylko najświeższych informacji, ale też mądrych, pogłębionych artykułów poruszających ciekawe zagadnienia. Chcemy, aby nasze treści dostarczały użytkownikom wiedzy o bieżących wydarzeniach, jak również inspirowały i skłaniały do dyskusji na ważne tematy. Jesteśmy pewni, że użytkownicy z przyjemnością spędzą z nami swój wolny czas w weekend - komentuje Tomasz Sofuł, dyrektor działu online Grupy Eurozet.

Za przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet. Premierowe wydanie magazynu ukaże w piątek, 10 września br. w godzinach popołudniowych.

Dołącz do dyskusji: Radiozet.pl z magazynem weekendowym. „Wzmocnienie portalu i przyciągnięcie nowych użytkowników”

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Leszek
Neta już nie musicie rozwijać bo i tak jesteście najlepsi. Pracujcie nad zwiększeniem słuchalności, bo tu słabo, o ile prawdziwe są te badania. Może Smolarek coś wymyśli, bo gościu ma potencjał.
odpowiedź
User
Leszek
Neta już nie musicie rozwijać bo i tak jesteście najlepsi. Pracujcie nad zwiększeniem słuchalności, bo tu słabo, o ile prawdziwe są te badania. Może Smolarek coś wymyśli, bo gościu ma potencjał.
odpowiedź
User
Zetkowicz
Wow, mózg internetu w eurozecie chce wzmocnić portal na którym dluuugo trzeba szukać informacji o ramówce i programach głównej stacji, czyli radia Zet. Pomijam fakt, że content na głównej przypomina bardziej pudełka niż stronę jednej z ważniejszych stacji radiowych w Polsce. Ważne że pan derektor jest zadowolony i ma główną stację w d...
odpowiedź