SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radiozet.pl uruchomi weekendowy magazyn

Radiozet.pl (Eurozet) ma ruszyć z magazynem weekendowym z dłuższymi formami o zróżnicowanej tematyce - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Pracami ma kierować Piotr Drabik.

Radiozet.pl w maju miał 12,39 mln użytkownikówArticle

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, do magazynu teksty mają pisać autorzy z redakcji Radiozet.pl. Tematyka treści ma być różna, inspiracją są wydania weekendowe innych portali, jak Weekend.gazeta.pl czy Tygodnik.interia.pl.

Informację potwierdza Michał Aleksandrowicz z centrum prasowego Eurozetu. - Projekt ruszy za kilka tygodni. Magazyn będzie dostępny na stronie głównej Radia Zet w weekendy. Będzie zawierał dłuższe formy publicystyczne, takie jak reportaże, wywiady, felietony. Nie zabraknie tematów społecznych, podróżniczych, zdrowotnych czy kulturalnych, ale i innego niż na co dzień spojrzenia na sprawy polityczne - mówi w rozmowie w Wirtualnemedia.pl.

Jak wynika z naszych informacji, odpowiedzialny za magazyn będzie Piotr Drabik. W Radiozet.pl pracował jako dziennikarz od czerwca 2018 roku do końca 2020 roku, ostatnio przez pół roku był dziennikarzem „Press”. Wcześniej przez osiem lat pracował w krakowskich tytułach Polska Press.

Jak wynika z danych Mediapanelu, Radiozet.pl w maju miał 12,39 mln użytkowników, co dało serwisowi 42,6 proc. zasięgu.

Pod koniec ub. r. Radiozet.pl wystartował z lifestylowym serwisem - Stylżycia.radiozet.pl.

Udział Radia Zet pod względem słuchania w okresie od lutego do kwietnia 2021 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 12,2 proc.

Dołącz do dyskusji: Radiozet.pl uruchomi weekendowy magazyn

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcel
Uwielbiasz opłacony marketing polityczny i koronawirusową panikę o poranku? Czego chcieć więcej. Tylko Radio ZET!
odpowiedź
User
Jarząbek
AVE EVA!!! jak bardzo się cieszymy, że jesteś miłościwie nam panującą szefową. Chciałem wyrazić swój podziw dla Twojej wizji, strategii i chęci powrotu do starych, sprawdzonych technik prowadzenia biznesu. Muszę przyznać, że pod Twoim panowaniem, jest idealnie, wszyscy jesteśmy zadowoleni i niezarobieni. Dziękujemy, że nic nie musimy, za nic tak naprawdę nie odpowiadamy, nie jesteśmy zmuszani do myślenia i całkiem spoko zarabiamy. Dziękujemy za przywrócenie starego chaosu i dziadostwa, tak, tego nam było trzeba. W tym stanie czujemy się i funkcjonujemy idealnie, a praca zdalna pozwoliła nam na jeszcze więcej swobody. Dziękujemy, że pod Twoimi skrzydłami możemy funkcjonować kolejne dekady bez stresu o przyszłość. Jako jedyna osoba jaką znam udało Ci się cofnąć czas o jakieś 5-10 lat. O jak dobrze, że już z nami nie ma tych kompetencji para profesjonalistów co kazali patrzeć w przyszłość i nowoczesność. Tych, co próbowali coś zmieniać. No i co, wyszło na nasze, po co się było szarpać? Was, drodzy reformatorzy już z nami nie ma, a rządzisz Ty - nasza królowo! Kieruj tak dalej, bardzo nam to odpowiada. Twoi wierni przyjaciele. Nie damy Cię skrzywdzić, za dobrze mamy z Tobą ;)
odpowiedź
User
Zbawiciel
Proponuję na początek zmienić jingle, muzykę i całą ramówkę której właściwie nie ma. Potem może wrócę do słuchania Zetki. Na razie Antyradio
odpowiedź