SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radomski miesięcznik lifestylowy będzie się ukazywać regularnie

A1m Agencja Public Relations, wydawca ukazującego się w Radomiu bezpłatnego miesięcznika lifestylowo-shoppingowego "Ok! Magazyn", zdecydowała się na regularne wydawanie tego pisma.

Dotychczas spółka wprowadziła na rynek trzy pilotowe numeru miesięcznika, pierwszy z nich ukazał się w październiku br. Tytuł zebrał wysokie oceny za nietypową jak na pismo bezpłatne i lokalne jednocześnie szatę graficzną oraz jakość. Dlatego kolejny, czwarty numer "Ok! Magazyn" ukaże się już w połowie stycznia. - Radomski rynek medialny czekał na takie pismo. W tym mieście naprawdę dużo się dzieje - podkreśla Marcin Dąbrowski, redaktor naczelny "Ok! Magazyn".

W tytule znaleźć można m.in. informacje o kulturalnym życiu miasta, fotoreportaże z różnych imprez, wywiady z gwiazdami oraz sesje modowe, prezentowane są też oferty radomskich sklepów i firm. Na razie pismo liczy 60 stron, ale wydawca docelowo chciałby zwiększyć jego objętość do ok. 90 stron. Miesięcznik ukazuje się w formacie 162 x 229 mm.

ok

"Ok! Magazyn" wydawany jest w nakładzie 10 tys. egz. Tytuł jest rozkładany w centrach handlowych, multipleksach, ośrodkach kulturalnych, szkołach wyższych i urzędach, wydawca zamierza go dystrybuować także przez radomskie kluby.

Działania promujące miesięcznik obejmują na razie patronowanie przez tytuł odbywającym się w Radomiu imprezom.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radomski miesięcznik lifestylowy będzie się ukazywać regularnie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl