SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radosław Nałęcz przechodzi z Muzo.fm do Trójki

Radosław Nałęcz, dotychczas prezenter radia Muzo.fm, od lutego dołączy do zespołu Programu III Polskiego Radia. - Pracę w Muzo.FM wspominam jako jeden z najfajniejszych etapów w moim życiu zawodowym - mówił nam niedawno Nałęcz.

fot. materiały prasowe Article

Nałęcz poprowadzi poranną audycję "Pora na Trójkę". W roli gospodarza programu zadebiutuje w środę 1 lutego.

Koniec Muzo.FM

Jak już informowaliśmy w piątek, 23 grudnia gospodarze porannego pasma w Muzo.FM pożegnali się ze słuchaczami. Marta Trybura i Radosław Nałęcz powiedzieli, że w tym składzie już nie poprowadzą "Strażników świtu". Audycja nadawana była od poniedziałku do piątku w godz. 6-9.

Jednocześnie Nałęcz obwieścił, że odchodzi z rozgłośni. - Złożyłem wypowiedzenie. To moja autonomiczna decyzja. Z rozgłośnią będę związany do końca stycznia - mówił portalowi Wirtualnemedia.pl. - Pracę w Muzo.FM wspominam jako jeden z najfajniejszych etapów w moim życiu zawodowym: spotkałem świetnych ludzi, miałem przyjemność pracować z profesjonalistami, a przede wszystkim zdobyliśmy zaufanie tysięcy słuchaczy, na których mogliśmy zawsze liczyć - opowiadał Radosław Nałęcz.

"Nie chcę wchodzić dwa razy do tej samej rzeki"

Dlaczego Nałęcz zdecydował się odejść z rozgłośni? - Powody są prozaiczne: nie chcę wiązać swojej przyszłości z projektami Grupy ZPR. Już tam pracowałem, więc nie chcę wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Jestem gotowy na nowe wyzwania - mówił nam Radosław Nałęcz.

Pod koniec października poinformowano o sprzedaży Muzo.FM Grupie ZPR Media. Obecnie właścicielem rozgłośni jest Telewizja Polsat. Oznacza to, że po ośmiu latach z eteru zniknie Muzo.FM. Nowy właściciel planuje na tych częstotliwościach uruchomić Eskę Rock, która obecnie nadaje tylko w stolicy. A Muzo.FM to ponadregionalna sieć. Stację słychać w dziewięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Kielcach, Olsztynie i Bydgoszczy.

Radek Nałęcz pozostaje w Polsat Games

Radosław Nałęcz od jesieni 2014 roku pracował w radiu Muzo.fm. Wcześniej był prezenterem Eski Rock i Eski. Pracował też m.in. w Radiostacji, toruńskim Radiu Gra i studenckim Radiu UWM FM.

Prezenter poza pracą w radiu jest od kilku lat aktywny też w telewizji. - Nadal jestem związany z Polsat Games i domem produkcyjnym Frenzy - mówi.

Frenzy odpowiada za powstanie i prowadzenie telewizyjnego kanału Polsat Games. Firma produkuje wydarzenia związane z esportem i gamingiem, realizuje transmisje z rozgrywek, a także tworzy treści oraz opracowuje i wdraża kampanie reklamowe. Współzałożycielem Frenzy jest Piotr Żak, członek rady nadzorczej Cyfrowego Polsatu.

Nałęcz pracuje we Frenzy od 2018 r. Rok później został redaktorem naczelnym Polsat Games. Był odpowiedzialny m.in. za realizację autorskich programów telewizyjnych poświęconych branży gamingowej. Po ponad trzech latach pracy na tym stanowisku Radek Nałęcz objął nowo utworzone stanowisko business development managera. W kwietniu br. redaktorem naczelnym Polsat Games został Szymon Groenke. A Radek Nałęcz obecnie wspiera dział sprzedaży w zakresie tworzenia i rozwoju produktów oraz nawiązuje nowe relacje biznesowe i szuka dodatkowych obszarów współpracy z dotychczasowymi klientami.

Radosław Nałęcz nadal będzie współtworzył autorski program publicystyczny "Faux Paux" poświęcony grom wideo, realizowany na antenie Polsat Games. Prowadzą go Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński.

Dołącz do dyskusji: Radosław Nałęcz przechodzi z Muzo.fm do Trójki

66 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
m
Gratulacje! w takim razie i ja wracam do słuchania:)
26 43
odpowiedź
User
walter
kompromitacja
62 19
odpowiedź
User
Kazik
Kto się tam pokazuje tego ja nie szanuję....
77 22
odpowiedź