SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rafał Jagodziński, Karolina Harz, Marta Garbolińska i Jakub Zientek w Brainshake

Rafał Jagodziński i Karolina Harz dołączyli do działu kreacji Brainshake, a zespół client service agencji zasilili Marta Garbolińska i Jakub Zientek.

Rafał Jagodziński, Karolina Harz, Marta Garbolińska i Jakub Zientek w Brainshake

Rafał Jagodziński z rynkiem reklamy związany jest od 6 lat. Najpierw pracował w agencji reklamowej MI Polska, a następnie jako copywriter w VA Very Advertising, Swiift, IQ Marketing oraz Ogilvy Action.

Karolina Harz związana była wcześniej z agencjami Vision&People oraz Communication Unlimited. Dodatkowo budowała doświadczenie graphic designera, art directora oraz fotografa z pozycji freelancera. W Brainshake pracuje na stanowisku junior art directora.

Marta Garbolińska pracowała dotychczas w agencjach BTL Point Group oraz Tailor&Baker. W Brainshake objęła stanowisko account executive.

Jakub Zientek pracował wcześniej w biurze reklamy TVN na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży. Odpowiedzialny był za kanały TVN Warszawa oraz nSport w zakresie sprzedaży sportowej, sponsoringu i akcji specjalnych.


od lewej Zientek, Harz, Jagodziński,Garbolińska

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rafał Jagodziński, Karolina Harz, Marta Garbolińska i Jakub Zientek w Brainshake

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl