SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rahim Blak zapowiada wypłatę trzeciej dywidendy dla właścicieli tokenów RahimCoin

20 maja br. ma nastąpić wypłata trzeciej dywidendy z tokenów RahimCoin, opartych na marca osobistej przedsiębiorcy i start-upowca Rahima Blaka. To udział w jego dochodach i pośrednio firmach w postaci tokenów, z których czerpie zyski.

Rahim Blak/ fot. materiały prasoweRahim Blak/ fot. materiały prasowe

RahimCoiny to tokeny oparte na marce osobistej Rahima Blaka, szefa i współwłaściciela kilku firm min. Edrone - pierwszego eCRM dla eCommerce, agencji social media Click community oraz holdingu Sapiency, który koncentruje projekty oparte na technologii blockchain - Mosaico i Kanga Exchange. Tokeny są emitowane w oparciu o technologię blockchain wykorzystywaną też do generowania kryptowalut.

Trzecia dywidenda z zysków za ubiegły rok zostanie wypłacona udziałowcom 20 maja br. w postaci polskich złotych. Otrzymają ją wszyscy inwestorzy, którzy kupili tokeny proporcjonalnie do posiadanych udziałów. Aktualnie tokenami można obracać na giełdzie kryptowalut Kanga.Exchange lub na stronie emitenta na mosaico.ai/rahimcoin.

Pierwszą dywidendę Rahim Blak wypłacił w 2019 roku, dawała ona inwestorom 2,5 proc., a druga - 5 proc. W trzeciej przedsiębiorca zapowiedział dywidendę na poziomie 7,5 proc. z wniesionego wkładu.

- Czy to wysoka dywidenda? Pokażcie mi firmy, które płacą większą dywidendę, jeśli w ogóle ją wypłacają. Zdecydowana większość firm dywidendowa nie jest, a człowiek zarabiać musi. W przypadku przedsiębiorców mają się czym dzielić. Dywidenda pochodzi z zysków, które w firmach osiągam jako pracownik, prezes, przewodniczący rady nadzorczej, a także dywidendy, które firmy mogą mi wypłacić, ze sprzedaży udziałów w tych firmach, kryptowalutach i nieruchomościach, które posiadam w prywatnym majątku – komentuje Rahim Blak.

Biznesy Blaka

W sumie firmy Blaka zatrudniają na stałe prawie 200 osób. Do największych należy edrone, która zatrudnia ponad 120 osób. Do innych większych spółek można zaliczyć Copernic, która zakłada budowę 1000 farm słonecznych do 2030 roku. Niedawno pozyskała 10 mln od Funduszu Luksemburskiego na ten cel.

Natomiast platforma do tokenizacji mosaico.ai, co tydzień wypuszcza nową emisję tokenów firm, które korzystają z tej platformy, niedawno na platformie stokenizowano m.in beczki whisky Palikota.

Dołącz do dyskusji: Rahim Blak zapowiada wypłatę trzeciej dywidendy dla właścicieli tokenów RahimCoin

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PAPA SRAK
Drahim Srak... :D
odpowiedź
User
lol
Co to za bzdury ;)
No to wg KRS a nie nieoznaczonej reklamy, ktora komentuje...

Edrone - "120 osob" "biznes rahima blaka", tymczasem: pan ze zdjecia nie jest w zaden sposob powiazany ze spolka edrone, ktora ma... obrot ~5mln, zysk 66k pln.
Sapiency ? 330k przychodu przy 407k kosztow

no dywidenda bedzie zaiste sowita ;)

Dalej nie chce sie juz sprawdzac nawet. Za pozyskanych podobno kilka milionow, trudno powiedziec od kogo non stop podpierajac sie jakims "Funduszem Luksemburskim" (lol) 1000 farm ;) Ktos chyba nie wie jakis jest koszt postawienia niewielkiej instalacji tego typu i pozyskania na nia ziemi.

Niech jakis wasz dziennikarz zrobi minimum swojej pracy zanim bedzie promowal kogos kto potencjalnie moze robic ludzi w bambuko...
Chetnie przeczytam artykul o jego imperium biznesowym, holdingach, spolkach, pracach itd. Ale niech ktos to zweryfikuje bo nie wyglada to dobrze ;)

Wirtualne - czasem jeszcze tu zagladam, ale jak bedziecie sadzic takie sponsorowane lipy to przestane, to jest ZE-NU-A.
odpowiedź
User
S
Myślałem, że takie pseudo artykuły bez jakiejkolwiek weryfikacji to jednak domena jakiegoś natemat. Serio, szanujcie się trochę drogie wirtualne media.
odpowiedź