SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rankomat partnerem Kanału Sportowego

Multiporównywarka Rankomat to nowy partner Kanału Sportowego.

Współpraca, skupiona wokół dwóch programów Kanału Sportowego: „Meczu Dnia” oraz „Hejtparków” pomeczowych, ruszyła z początkiem września. Rankomat jest partnerem ocen pomeczowych, statystyk i porównań piłkarzy.

Eksperci, doświadczeni dzięki pracy dla multiporównywarki i korzystający z jej mocy, będą wspierać dziennikarzy Kanału Sportowego przy opracowywaniu liczb atrakcyjnych dla fanów.

– Rankomat chce towarzyszyć w życiowych wyborach, ale też codziennej rozrywce. Kluczem współpracy nie jest po prostu branding, tylko szukanie sposobu na dostarczenie widzom i użytkownikom realnej wartości. Już teraz wspieramy KS w poszukiwaniu ciekawostek bazujących na świecie liczb i porównań, ale to dopiero początek szerokich działań. Przygotujemy dla widzów Kanału Sportowego specjalne oferty w naszym ekosystemie, a w bliskiej przyszłości zamierzamy wspólnie z Kanałem Sportowym zorganizować konkurs dla kibiców reprezentacji Polski oraz zabawę, która będzie ich dodatkowo animować w trakcie mundialu. Wspólnie połączymy racjonalną analizę ze sportowymi emocjami – mówi Dawid Pożoga, chief marketing officer w Rankomat.

Kanał Sportowy na YouTube od 2,5 roku

Na YouTubie Kanał Sportowy działa od wiosny 2020 roku, jego udziałowcawi i głównymi twórcami są Krzysztof Stanowski, Michał Pol, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski.

Obecnie Kanał na YouTubie ma ponad 900 tys. subskrybentów, a opublikowane na nim 2,4 tys. materiałów (głównie programów o tematyce sportowej) zanotowało łącznie ponad 420 mln odtworzeń. Od maja jego programy są dostępne w formie audio na platformie subskrypcyjnej Empik Go. Od początku sierpnia są realizowane w nowej, większej siedzibie.

Kanał Sportowy wprowadził też na rynek drukowany „Kwartalnik Sportowy” (jego dwa numery sprzedały się w ponad 30 tys. egz.) i reedycje książek z felietonami Pawła Zarzecznego, obecnie oferuje magazyn na piłkarski mundial. W planach jest wydawanie nowych książek i dalszych numerów „Kwartalnika”, od września za tytuły drukowane odpowiada Przemysław Rudzki.

W kwietniu br. w sklepach Biedronka pojawiły się szklanki z logo Kanału Sportowego. Na tyle nie spodobały się wielu klientom, że szybko je wycofano, a Krzysztof Stanowski przyznał, że przy ich przygotowywaniu popełniono szereg błędów. Od paru tygodni w Biedronce można kupić kubki z wizerunkamim Kanału Sportowego i jego głównych twórców.

Natomiast na przełomie lipca i sierpnia do sprzedaży, m.in. w hipermarketach Carrefour, trafiły zeszyty i teczki szkolne opatrzone logo Kanału Sportowego.

W ub.r. Kanał Sportowy zanotował 11,12 mln zł przychodów sprzedażowych i 1,6 mln zł zysku netto.

Dołącz do dyskusji: Rankomat partnerem Kanału Sportowego

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zdziwiony
Stanowski promuje Mubi a Kanał Sportowy Rankomat?
odpowiedź