SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Raporty Acxiom Polska na antenie Radia PiN

Radio PiN będzie wzbogacać swoje audycje o dane na temat polskich konsumentów gromadzone przez Acxiom Polska.

Na mocy podpisanej przez Acxiom Polska i Radio PiN 102 FM umowy o współpracy promocyjno-redakcyjnej eksperci Acxiom będą przygotowywać specjalne raporty, które będą następnie emitowane na antenie Radia średnio dwa razy w miesiącu.

„Nie jesteśmy firmą badawczą, ale wolumen posiadanych informacji o rodzimych konsumentach, który zgromadziliśmy w swojej bazie, dostarcza bardzo ciekawych statystyk i pozwala na wyciąganie wniosków na temat wielu zjawisk rynkowych”, - mówi Agnieszka Skrobek, Business Development Manager, odpowiedzialna w Acxiom Polska za zawartą współpracę. – „Jesteśmy przekonani, że nawet dla tak wymagających i ‘wytrawnych’ słuchaczy, jakimi są odbiorcy Radia PiN, znajdziemy wiele, interesujących ich informacji.”

Raporty powstaną na podstawie analiz wybranych pytań z kwestionariusza Acxiom i będą dotyczyć zachowań zakupowych czy spędzania wolnego czasu przez Warszawiaków oraz zagadnień bardziej ogólnych związanych ze stylem życia wszystkich konsumentów. Pierwszy z raportów zostanie zaprezentowany na antenie Radia PiN jeszcze w czerwcu.

Mając na uwadze poruszane na antenie Radia PiN kwestie dotyczące gospodarki, stopy życia i ogólnej kondycji ekonomicznej naszego kraju, dane Acxiom będą stanowić bardzo trafne ich zobrazowanie i uzupełnienie” - mówi Dariusz Grzywaczewski, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Radia PiN 102FM – „Nasi słuchacze to często fachowcy, osoby, które lubią być dobrze poinformowane, dlatego z pewnością docenią podjętą przez nas współpracę.”

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Raporty Acxiom Polska na antenie Radia PiN

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl