SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Raven Media wprowadza dwumiesięcznik „Elektrotechnik Automatyk”

Na rynku debiutuje dwumiesięcznik „Elektrotechnik Automatyk” wydawany przez Raven Media na licencji niemieckiej firmy Vogel Bussiness Media. Czasopismo, skierowane do branży przetwórstwa przemysłowego, będzie dystrybuowane poprzez prenumeratę.

Article

W „Elektrotechniku Automatyku” będą zamieszczane informacje z polskiego rynku przetwórstwa przemysłowego, wywiady z osobami związanymi z branżą oraz prezentacje nowych usług. W piśmie będą teksty zarówno przygotowywane przez polską redakcję, jak i tworzone we współpracy z redakcją magazynu „Elektrotechnik Automatisierung”.

- Misją naszego czasopisma jest wspieranie procesów związanych z unowocześnianiem polskiego przemysłu. Poprzez czasopismo chcemy przyczynić się również do rozwoju branży elektrotechniki i automatyki przemysłowej w Polsce - zapowiada Paweł Kruk, dyrektor wydawniczy tytułu.

Pierwszy numer, w nakładzie 5 tys. egz., został wysłany bezpłatnie do firm z branży przetwórstwa przemysłowego, grupą docelową są m.in. inżynierowie w firmach przemysłowych (elektrotechnicy, automatycy, planiści, inżynierowie projektów), nabywcy i dostawcy usług w zakresie elektrotechniki i automatyki przemysłowej oraz techniczna kadra zarządzająca w przemyśle wytwórczym.

Kolejne wydania będzie można kupować w ramach prenumeraty, jeden numer będzie kosztował 15 zł. Uruchomiono też serwis internetowy e-elektrotechnik.pl.

Raven Media wydaje też inne czasopisma branżowe: „MM Magazyn Przemysłowy”, „autoExpert” i „Bike&Bussiness”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Raven Media wprowadza dwumiesięcznik „Elektrotechnik Automatyk”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl