SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Red Carpet TV z koncesją od KRRiT na nadawanie satelitarne

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozszerzyła koncesję Red Carpet TV na nadawanie satelitarne za pośrednictwem satelity Hot Bird II. Od września kanał znalazł się w ofercie platformy nc+.

Article

Zmiany w zakresie koncesji Red Carpet TV wprowadzone przez KRRiT dotyczą rozszerzenia koncesji o nadawanie satelitarne. Decyzja została wydana 20 sierpnia 2018 roku.

Wcześniej koncesja tego kanału dotyczyła tylko nadawania za pośrednictwem sieci TVK.

Od 1 września br. stacja znalazła się w ofercie platformy nc+. Kanał ten u tego operatora można oglądać na pozycji 213.

Na przełomie lipca i sierpnia br. nowym dyrektorem programowym został Stefan Kwass, który zastąpił Roberta Patoletę. - Zmiana na funkcji dyrektora programowego stacji Red Carpet TV była podyktowana koniecznością istotnej korekty zasad współpracy RCTV z Wideoportalem.pl, autorskim prywatnym projektem Roberta Patolety, co w efekcie zdefiniowało obszar rozbieżnych celów obu podmiotów, i uniemożliwiło łączenie obu funkcji - informuje portal Wirtualnemedia.pl zarząd Red Carpet TV.

Red Carpet TV to polski kanał telewizyjny w całości poświęcony showbizesowi i kulturze. Jego nadawcą  jest spółka Red Carpet Media Group Sp. z o.o.

Kanał nadaje program do Sieci TVK od początku bieżącego roku. Znajduje się on w ofercie kilkudziesięciu sieci kablowych, w tym m.in.: UPC, Multimedia Polska, Vectra, Toya i Inea. Jest on dostępny również dla polskojęzycznych widzów w USA, Kanadzie i Australii.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Red Carpet TV z koncesją od KRRiT na nadawanie satelitarne

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
SM
Powodzenia dla Was!!! Zapowiada się super TV.
12 8
odpowiedź