SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Red8 Digital tworzy dział social media

Agencja interaktywna Red8 Digital wydzieliła niezależną komórkę Red8 Social Media, która będzie zajmować się mediami społecznościowymi. Na jej czele stoi Jan Namedyński.

Red8 Digital będzie odpowiadać za obsługę w zakresie e-marketingu obecnych i przyszłych klientów Grupy Red8 – m.in. przy działaniach łączących komunikację w wielu mediach. Ponadto nowy podmiot będzie niezależnie pozyskiwał klientów do projektów typowo social mediowych. Planowane są także inwestycje we własne narzędzia do eksploracji trendów i zachowań w mediach społecznościowych.

– Jesteśmy przekonani, że komunikacja w mediach społecznościowych będzie mieć coraz większy udział w całym e-marketingu. Jednocześnie charakteryzuje się ona unikatowymi cechami, które wymagają wykształcenia i rozwoju w ramach agencji wyspecjalizowanych kompetencji –
uzasadnia uruchomienie Red8 Social Media Dariusz Kieda, dyrektor zarządzający Red8 Digital.

Za rozwój i zarządzanie nowym podmiotem będzie odpowiadał Jan Namedyński, który w Red8 Digital (do niedawna funkcjonującej pod nazwą Genero – przeczytaj więcej o tym rebrandingu) pracuje od 2007 roku. – Red8 Digital w ciągu ostatnich dwóch lat znacząco rozwijała kompetencje w obszarze social media, realizując całe spektrum szeroko zakrojonych projektów z wykorzystaniem tego kanału. Dynamiczny rozwój agencji i coraz szerszy zakres jej kompetencji spowodowały, że zdecydowaliśmy się wydzielić podmiot, który koncentrować się będzie na wszelkiego typu działaniach w mediach społecznościowych oraz eksperckim wsparciu projektów marketingu zintegrowanego realizowanych przez Grupę Red8 – opisuje.

W zespole kierowanym przez Namedyńskiego pracuje obecnie 6 osób. Jednocześnie prowadzona jest rekrutacja kolejnych pracowników.

Dołącz do dyskusji: Red8 Digital tworzy dział social media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl