SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kaufland wspiera lokalnych producentów i dostawców żywności

"Regionalny Kaufland" to nowa platforma internetowa wspierająca lokalnych producentów i dostawców żywności.

Article

W ramach startującej w czwartek 21 maja platformy internetowej "Regionalny Kaufland" każdy lokalny wytwórca będzie mógł w łatwy sposób nawiązać kontakt z siecią, zgłosić swoje produkty i zainicjować współpracę.

Jak zgłosić się do projektu "Regionalny Kaufland'?

W ramach platformy Kaufland podzielił kraj na następujące regiony – Mazowsze, Pomorze i Kaszuby, Warmię i Mazury, Kujawy, Podlasie, Małopolskę, Wielkopolskę, Górny i Dolny Śląsk. Pochodzący z danych terenów dostawcy mogą od 21 maja br. zgłaszać i opisywać swoje produkty, zakładając bezpłatne konto na stronie Regionalnykaufland.pl. Tak przygotowane zgłoszenie trafi do odpowiedniego działu Kaufland i zostanie tam przeanalizowane.

- Dzięki inicjatywie „Regionalny Kaufland“ osoby odwiedzające nasze sklepy będą mieć dostęp do nowych produktów, a producenci i dostawcy szansę na zwiększenie sprzedaży i pozyskanie kolejnych oddanych konsumentów - mówi Maja Szewczyk, dyrektor działu komunikacji korporacyjnej Kaufland Polska.

Do projektu mogą zgłosić się producenci ze wszystkich grup towarowych, które są dostępne  w sklepach Kaufland, takich jak np. owoce i warzywa, produkty mleczne, mięso i wędliny, pieczywo, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, słodycze, a także artykuły przemysłowe.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kwiecein-wzrost-cen-w-sklepach-najtaniej-w-auchan-i-tesco

Najlepiej rokujące oferty będą następnie omawianie w trakcie bezpośrednich spotkań dostawcy z siecią.

Kaufland posiada w Polsce sieć 223 marketów i zatrudnia ok. 16 tys. pracowników.

Dołącz do dyskusji: Kaufland wspiera lokalnych producentów i dostawców żywności

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl