SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rekord Wirtualnemedia.pl

Wortal Wirtualnemedia.pl odnotował najlepszy wynik w historii - wynika z najnowszych danych Prawdziwy Profil / gemiusAudience

Z miesiąca na miesiąc wortal Wirtualnemedia.pl, największy polski serwis poświęcony mediom, reklamie, internetowi i telekomunikacji, poprawia swoje wyniki oglądalności. Jak pokazują najnowsze wyniki badania Prawdziwy Profil / gemiusAudience w marcu Wirtualnemedia.pl odwiedziło prawie 100 tysięcy osób (real users), a oglądalność w tym okresie przekroczyła 1 milion 186 tys. odsłon, co jest absolutnym rekordem w historii wortalu.

- To najlepszy wynik w ponad dwuletniej historii istnienia Wirtualnemedia.pl. Cieszy nas, że Wirtualnemedia.pl odwiedza coraz więcej Internautów - mówi redaktor naczelny wortalu Wirtualnemedia.pl, Marcin Szumichora.

- Nasze wyniki są ponad dwukrotnie lepsze od konkurencyjnych serwisów - dodaje Marcin Szumichora.

- Jako Ad.net - sieć reklamowa, reprezentująca witryny internetowe przy realizacji kampanii reklamowych on-line, cieszymy się z dynamicznie rosnącego potencjału każdego naszego partnera. WirtualneMedia.pl w ciągu ostatniego roku zwiększyły swój miesięczny zasięg prawie dwa i pół raza. Takie skala przyrostu imponuje. W szybkim tempie zespołowi WM udało się stworzyć silną, wiarygodną markę, obecną w świadomości osób zajmujących się e-marketingiem i mediami. Istotnie wpływa to na postrzeganie serwisu przez reklamodawców, którzy coraz chętniej wykorzystują powierzchnię oferowaną przez Wirtualnemedia.pl w swoich kampaniach - mówi Adam Kwaśniewski Dyrektor Handlowy sieć reklamowej Ad.net.

Wraz z coraz lepszymi wynikami oglądalności rośnie liczna osób czytających codzienny newsletter wortalu Wirtualnemedia.pl. Obecnie w bazie znajduje się prawie 16000 adresów mailowych czytelników, którzy codziennie do godziny 8 rano otrzymują przegląd wszystkich newsów przygotowanych przez zespół Wirtualnemedia.pl. Przypomnijmy, że jeszcze na początku 2003 roku newsletter czytany był przez około 4000 osób (chcesz zamówić newsletter - kliknij tutaj).

Wirtualnemedia.pl to jedyny w polskiej sieci tak kompleksowy serwis poświęcony tematyce mediów. Codziennie aktualizowane wiadomości i kalendarium najważniejszych wydarzeń na polskim rynku mediów pozwalają na bieżące śledzić wszystko to, co najistotniejsze a co dotyczy telewizji, radia, prasy, internetu i reklamy.

szukasz więcej informacji? - kliknij tutaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rekord Wirtualnemedia.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl