SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rekord Wirtualnemedia.pl

W lutym portal Wirtualnemedia.pl pobił swój rekord oglądalności - ponad 100 tys. użytkowników i 925 tys. odsłon

Z miesiąca na miesiąc portal Wirtualnemedia.pl, największy polski serwis poświęcony mediom, reklamie, internetowi i telekomunikacji, poprawia swoje wyniki oglądalności. Jak pokazują najnowsze dane* w lutym Wirtualnemedia.pl odwiedziło ponad 100 tysięcy osób a oglądalność w tym okresie przekroczyła 925 tys. odsłon, co jest absolutnym rekordem w historii portalu.

- Udało nam się pobić kolejny rok oglądalności, mimo, że luty to najkrótszy miesiąc w roku. To dobrze rokuje na przyszłość - mówi redaktor naczelny portalu Wirtualnemedia.pl, Marcin Szumichora.

Wraz z coraz lepszymi wynikami oglądalności rośnie liczna osób czytających codzienny newsletter portalu Wirtualnemedia.pl. Obecnie w bazie znajduje się ponad 12800 adresów mailowych czytelników, którzy codziennie do godziny 8 rano otrzymują przegląd wszystkich newsów przygotowanych przez zespół Wirtualnemedia.pl. Przypomnijmy, że jeszcze na początku 2003 roku newsletter czytany był przez około 4000 osób.

Jak wynika ze specjalistycznego badania "Prawdziwy Profil"**, mężczyźni stanowią 62% czytelników Wirtualnemedia.pl. Ponad 54% użytkowników ma wyższe wykształcenie (lub niepełne wyższe) a 83,33% mieści się w przedziale wiekowym 15-44. Osoby odwiedzające Wirtualnemedia.pl mieszkają w dużych miastach (ponad 62%) a głównie wykonywane zawody to: specjalista z wyższym wykształceniem - 18.9%, student - 11.3%, dyrektor lub kierownik - 9%, wolny zawód - 6,86%, prywatny przedsiębiorca - 4,52%, pracownik administracyjno - biurowy - 12.54%, pracownik usług i handlu - 5.93%.

Wirtualnemedia.pl to jedyny w polskiej sieci tak kompleksowy serwis poświęcony tematyce mediów. Codziennie aktualizowane wiadomości i kalendarium najważniejszych wydarzeń na polskim rynku mediów pozwalają na bieżące śledzić wszystko to, co najistotniejsze a co dotyczy telewizji, radia, prasy, internetu i reklamy.

* gemiusTraffic Personal
** dane Prawdziwy Profil za wrzesień (za styczeń 2004 będą dostępne w pierwszej połowie marca 2004).
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rekord Wirtualnemedia.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl