SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rekordowa poczta w o2.pl

Portal o2.pl i Komunikator Tlen.pl zwiększają wielkość darmowego konta e-mail do 250MB

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Portal o2.pl i Komunikator Tlen.pl zwiększyły wielkość darmowego konta email z 20MB do 250MB, oferując największe portalowe darmowe konto e-mail w Polsce. Wielkość pojedynczej przesyłki została zwiększona z 4MB do 20MB.

Nowa oferta Portalu o2.pl, zgodnie z założeniami zarządu o2.pl Sp. z o.o., ma dodatkowo umocnić pozycję o2.pl jako lidera darmowych usług komunikacyjnych w Polsce. Poczta elektroniczna obok komunikatora Tlen.pl jest najważniejszą usługą oferowaną przez o2.pl. Od dziś o2.pl oferuje 25-krotnie większe darmowe konto e-mail
niż największy polski portal internetowy Onet.pl oraz 2,5-krotnie większe od oferowanego od wczoraj 100MB konta w Interia.pl.

Bezpłatne konto e-mail w o2.pl pozbawione jest doklejanych reklam oraz wyposażone m.in. w inteligentne filtry antyspamowe, system antywirusowy, szyfrowanie SSL, odbieranie emaili z innych kont i edytor HTML.

Poczta o2.pl w 2003 roku wygrała ranking systemów pocztowych przeprowadzony przez KomputerŚwiat.

o2.pl posiada obecnie 2,3 mln aktywnych kont email. Dziennie na portalu przybywa około 7,5 tys. nowych kont. Do Komunikatora Tlen.pl loguje się co miesiąc 720 tys. użytkowników.

Portal o2.pl wg badania GemiusTraffic odwiedziło w czerwcu 2004 roku 3,7 mln internautów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rekordowa poczta w o2.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl