SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Resort rozwoju szuka agencji do obsługi serwisu biznes.gov na Facebooku

Ministerstwo Rozwoju chce zatrudnić agencję, która na jego zlecenie zajmie się prowadzeniem komunikacji i promocją portalu biznes.gov na Facebooku.

Article

Zadaniem portalu Biznes.gov.pl jest umożliwienie dopełnienia procedur oraz formalności niezbędnych do podjęcia i prowadzenia działalności gospodarczej  drogą elektroniczną. Serwis udostępnia informacje o obowiązujących procedurach administracyjnych. Głównym użytkownikiem portalu są przedsiębiorcy samodzielnie prowadzący działalność gospodarczą oraz firmy sektora MŚP.

Wybrana przez Ministerstwo agencja będzie odpowiadać za prowadzenie komunikacji dla profilu Biznes.gov.pl na Facebooku oraz za zaplanowanie i zrealizowanie działań promocyjnych serwisu, skierowanych do określonych grup docelowych na tym portalu społecznościowym.

Głównym celem nawiązania współpracy z agencją jest wzrost świadomości istnienia serwisu Biznes.gov.pl wśród poszczególnych grup docelowych oraz zachęcenie użytkowników serwisu do korzystania z usług udostępnianych w serwisie. Resort dzięki zaplanowanej kampanii chce osiagnąć m.in. minimum 40 000 przekierowań na strony wskazanej przez siebie, minimum 10 tys. fanów (którzy kliknęli w Lubię to) profilu Biznes.gov.pl na Facebooku.

Wybrana firma, z którą umowa ma zostać podpisana w połowie lutego br. będzie pracować dla resortu do końca września br. Resort zaznacza przy tym, że kampania płatna na Facebooku będzie trwała maksymalnie 4 miesiące, a jej dzień startu zostanie ustalony później.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 21 stycznia br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Resort rozwoju szuka agencji do obsługi serwisu biznes.gov na Facebooku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl